ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі біля пам’ятника Тарасові Шевченку першокурсники Військово-морського ліцею склали клятву ліцеїста

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Жовтня 2020, 16:15 0

В Одесі в День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці ліцеїсти Військово-морського ліцею імені віцеадмірала В. Безкоровайного склали урочисту клятву.

Біля пам’ятника Тарасові Шевченку бути вірними Батьківщині поклялися 100 ліцеїстів 1 курсу, серед яких 12 дівчат. Також 18 ліцеїстів отримали свої перші навчальні звання – віцестаршина 2-ї статті. Після клятви, яку проголосив ліцеїст  Станіслав Кірьянов, відбулось спільне виконання Державного Гімну.

З урочистою та  знаменною подією ліцеїстів привітав начальник штабу – заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віцеадмірал Андрій Тарасов та побажав першокурсникам успіхів у навчанні, міцного флотського здоров’я та сили духу. А також подякував батькам ліцеїстів за те, що виростили  таких гідних синів та доньок, майбутніх захисників України.

– Сьогодні  ви приєднались до нашої великої та дружної військово-морської родини, – наголосив віцеадмірал Андрій Тарасов.

Також у святковому заході взяли участь представники ветеранських та громадських організацій, духовенства, батьки, рідні та друзі ліцеїстів. Завершилось святкування проходженням урочистим маршем.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини