ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

США привітали українців з Днем Захисника України

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Жовтня 2020, 11:09

Сполучені Штати України привітали українців із Днем захисника України.

Вітання аташе з питань армії та оборони полковника Бріттані Стюарт українцям оприлюднили в середу, 14 жовтня, в Посольстві США в Україні.

“У День захисника України Сполучені Штати вітають хоробрих людей, які захищають демократію, суверенітет і територіальну цілісність України”, – йдеться в повідомленні, яким підписане відео, що його поширила дипустанова.

Американська полковник українською мовою звернулася до українців з нагоди свята.

День захисника України 2020

🇺🇦 У День захисника України Сполучені Штати вітають хоробрих людей, які захищають демократію, суверенітет і територіальну цілісність України. Дивіться привітання аташе з питань армії та оборони полковника Бріттані Стюарт українцям. 🇺🇸 On Defender of Ukraine Day, the United States salutes the brave individuals protecting Ukraine’s democracy, sovereignty, and territorial integrity. Watch Defense Attaché Colonel Brittany Stewart's message to Ukrainians.

Опубліковано U.S. Embassy Kyiv Ukraine Пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.

“Коли заступник Державного секретаря США Біґен і Державний секретар США Помпео приїздили до України, вони відвідували меморіали загиблим солдатам. Чому? Тому що саме солдати, пожертвувавши собою, допомогли захистити демократію, суверенітет і територіальну цілісність України з огляду на російську агресію”, – каже американська полковник у вітання.

“У День захисника України – і кожного дня – ми вшановуємо відважних українців, які віддали своє життя, щоб захистити свою країну. І ми шануємо українських чоловіків та жінок, які продовжують самовіддано докладати зусиль для захисту євроатлантичного курсу України, а також її кордонів в умовах безперервної російської агресію.  Ми вітаємо захисників України, дякуємо їм за самопожертву і за те, що наважуються на ризик кожного дня. Сполучені Штати є і будуть вашим непохитним партнером“, – додала вона.

Читайте нас у Facebook