ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

#День_захисника_України, #захисники, #ми_серед_вас, #нашікращі – флешмоб, який започаткувало ПвК «Схід», набирає обертів

Новини Суспільство
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Жовтня 2020, 18:27

За тиждень до Дня захисника України служба зв’язків з громадськістю Повітряного командування «Схід» Повітряних Сил Збройних Сил України започаткувала флешмоб, у межах якого українські військовослужбовці викладають на свої сторінки в соціальній мережі «Фейсбук» власні світлини в одностроях та цивільному вбранні. Як і під час будь-якого флешмобу, поруч із фотографіями його учасники розміщують хештеги – #День_захисника_України, #захисники, #ми_серед_вас, #нашікращі.

За тиждень проведення флешмоб охопив лише на сторінці організаторів близько 120 тисяч людей та зібрав майже 70 тисяч реакцій – лайків та репостів, розповіла журналістові АрміяInform організаторка онлайн-заходу, начальник служби зв’язків з громадськістю Повітряного командування «Схід» підполковник Ірина Баранова.

– Акція має багатогранний задум, – говорить офіцер. – Ключові ідеї – показати, що, незважаючи на важкість і небезпечність професії, військові пишаються обраним життєвим шляхом. А ще ми хочемо донести до пересічних громадян, що ми такі ж самі: чоловіки, дружини, батьки, але – з тією різницею, що завжди готові взяти до рук зброю й виступити на захист України. Неймовірно тішить, що ідею флешмоба радо підхопили цілі родини захисників!

До флешмоба долучилися як чоловіки, так і жінки-військовослужбовці, до того ж – представники не лише Повітряних Сил, а й інших видів Збройних Сил України, а також військовослужбовці Національної гвардії та інших силових структур із різних регіонів країни.

– Звичайно ж, це – абсолютно добровільний захід: жодних телеграм, вказівок тощо, – усміхається Ірина Баранова.

Однією з найбільш популярних виявилася фотосесія з двох світлин начальника клубу однієї з військових частин ПвК «Схід» молодшого лейтенанта Алли Бовт – актриси, яка змінила підбори на берці й пішла служити до українського війська у важку для України воєнну добу. Її фото за лічені дні переглянули й прокоментували десятки тисяч користувачів українського сегмента мережі «Фейсбук». Багато хто саме після цього долучився до флешмоба й сам!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
«Завели нових — кинули в лоб»: пілоти Pentagon ліквідували черговий механізований накат ворога
«Завели нових — кинули в лоб»: пілоти Pentagon ліквідували черговий механізований накат ворога

Щойно на ділянку заходить доукомплектований підрозділ окупантів — за кілька днів починаються штурми технікою.

Пріоритет на «Middle Strikes»: Міноборони нарощує виробництво і постачання далекобійних дронів
Пріоритет на «Middle Strikes»: Міноборони нарощує виробництво і постачання далекобійних дронів

Україна збільшує кількість безпілотників і робить ставку на удари в глибину — по логістиці та штабах ворога.

«Затвердив сьогодні і нові наші операції»: Україна масштабує далекобійні удари по воєнній логістиці ворога
«Затвердив сьогодні і нові наші операції»: Україна масштабує далекобійні удари по воєнній логістиці ворога

Українські дрони дістають дедалі глибше, а санкційний тиск посилюється — рішення вже ухвалені.

Полювання на «Молнії»: воїни 60-ї бригади приземляють одні з найпоширеніших дронів ворога
Полювання на «Молнії»: воїни 60-ї бригади приземляють одні з найпоширеніших дронів ворога

Російські ударні дрони намагаються тиснути масою, але в небі їх зустрічають ще на підльоті.

США виділяють 100 мільйонів доларів на ремонт конфайнменту ЧАЕС, пошкодженого російською атакою
США виділяють 100 мільйонів доларів на ремонт конфайнменту ЧАЕС, пошкодженого російською атакою

Після атаки по Чорнобильській станції міжнародні партнери долучаються до відновлення захисного укриття.

Від «Рейду» до Полтавської бригади: 17-та бригада НГУ змінила назву та символіку
Від «Рейду» до Полтавської бригади: 17-та бригада НГУ змінила назву та символіку

Підрозділ із добре відомою назвою змінює ідентичність — тепер акцент на походженні та традиції.

ВАКАНСІЇ
Водій-стрілець

від 21000 до 50000 грн

Запоріжжя

Військова частина А2176

Водій кат. В

від 28000 до 36000 грн

Київ

Військова частина А3628

Технік комплексів АСУ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Бойовий медик

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

Оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

--- ---