ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Польща підтримує євроатлантичні прагнення України та допомагатиме у реформах – спільна заява Президентів України та Республіки Польща

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Жовтня 2020, 14:46

ПрезидентУкраїни Володимир Зеленськийта Президент Республіки Польща Анджей Дуда за результатами зустрічі 12 жовтня у Києві дійшли ряду домовленостей. Офіс Президента оприлюднив спільну заяву очільників держав.

«Наголошуємо на повазі України та Республіки Польща до міжнародного права та основних принципів міжнародних відносин, одночасно закликаючи до припинення незаконної окупації Автономної Республіки Крим та агресії, що триває на Донбасі. Республіка Польща висловлює зацікавленість щодо взаємодії з Україною у межах міжнародної платформи з деокупації Автономної Республіки Крим», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Республіка Польща підтверджує свою підтримку суверенітету й територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Також у спільній заяві глав держав підтверджено налаштованість обох країн взаємодіяти з метою подальшого поглиблення відносин України з ЄС на принципах асоціації та глибокої економічної інтеграції.

«Україна висловлює вдячність Республіці Польща за практичну підтримку євроатлантичних прагнень України, передусім у процесі реформування національного сектору безпеки та оборони відповідно до стандартів НАТО. Обидві сторони наголошують на важливості надання Північноатлантичним альянсом Україні статусу партнера з розширеними можливостями», – повідомили в пресслужбі глави держави.

Українська сторона підтверджує незмінність курсу держави на реалізацію комплексу амбітних реформ, зміцнення верховенства права та подолання корупції. Польська сторона підтверджує готовність надавати подальшу підтримку системним перетворенням в Україні.

«Підтверджуємо необхідність подальшого розвитку можливостей і потенціалу литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького», – наголосили у відомстві.

Також Республіка Польща підтримує поглиблення співпраці України з ініціативою «Тримор’я».

Читайте нас в Telegram
Мріяв бити росіян найбільшими боєприпасами: як одеський підприємець почав керувати «Вампіром»

Лейтенант «Кальмар» — одеський підприємець, який змінив бізнес на пульт керування «Вампіром», щоб щоночі доставляти росіянам вибухівку найбільшого калібру.

Взяли і загинули, а не Луганщину: у 3-му корпусі спростували заяви російського командування
Взяли і загинули, а не Луганщину: у 3-му корпусі спростували заяви російського командування

3-я штурмова бригада контролює населені пункти Луганської області і спростовує чергові заява рф про остаточне захоплення регіону.

Штурмував Донецький аеропорт, хотів втекти до Європи: однорукий бойовик з «Сомалі» отримав строк
Штурмував Донецький аеропорт, хотів втекти до Європи: однорукий бойовик з «Сомалі» отримав строк

Реальний термін ув’язнення отримав бойовик збройних угруповань рф, якого СБУ затримала у жовтні 2025 року на Волині.

«Феєрверки як на Новий рік»: Микола долучився до оборонців і став артилеристом
«Феєрверки як на Новий рік»: Микола долучився до оборонців і став артилеристом

Микола після завершення строкової служби ненадовго повернувся до цивільного життя, але потім вирішив знов долучитись до українських оборонців.

Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні
Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні

Інженерні підрозділи Сил оборони у березні знищили сотні окупантів і десятки одиниць техніки завдяки системі загороджень.

3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім
3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім

Окупанти привели дрони до свого складу з боєприпасами. Розвідка батальйону Pentagon 225 ОШП вела ворожу групу на квадроциклі.

ВАКАНСІЇ
Командир відділення артилерії (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

Старобільський РТЦК та СП

Кухар, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

Командиp бойової машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

--- ---