ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент Киргизстану оголосив у Бішкеку режим надзвичайного стану: в місто введуть війська

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Жовтня 2020, 14:42

Президент Киргизстану Сооронбай Жеенбеков ввів режим надзвичайного стану в столиці країни Бішкеку на тлі акцій протесту.

Як йдеться в повідомленні на президентському сайті, режим надзвичайного стану почне діяти з 20:00 9 жовтня і закінчиться 21 жовтня.

Згідно з указом глави держави, комендантом столиці на період НП призначено заступника міністра внутрішніх справ Алмазбека Орозалієва.

Крім того, указом визначено положення про комендатуру міста Бішкек, яка має право визначити низку заходів і тимчасових обмежень прав і свобод громадян, зокрема, вводити комендантську годину і особливий режим в’їзду і виїзду громадян.

Також генеральному штабу Збройних сил країни доручено ввести військові формування з військовою технікою «для організації блокпостів, припинення збройних сутичок, забезпечення охорони правопорядку та захисту мирного населення».

Нагадаємо, у Бішкеку тривають масштабні акції протесту після парламентських виборів, які пройшли 4 жовтня. Вони почалися з виступів політичних партій, незадоволених підсумками голосування.

Читайте нас у Facebook