ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Мінветеранів та Представництво ООН Жінки в Україні спільно захищатимуть права жінок-ветеранок і родин загиблих

Новини
8 Жовтня 2020, 10:11
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб зустрівся з Представницею ООН Жінки в Україні Ерікою Квапіловою. Про це повідомляє пресслужба Мінветеранів

Сергій Бессараб привітав Еріку Квапілову з початком її місії в Україні та зазначив, що цілі ООН Жінки та Мінветеранів є спільними – це дотримання рівних прав та можливостей чоловіків і жінок для досягнення гендерної рівності та впровадження гендерного компонента в державну політику щодо ветеранів.

Одним з інструментів реалізації зазначеного є залучення до складу міністерства національної консультантки з гендерних питань ООН Жінки Андріани Арехти.

За словами міністра у справах ветеранів, протягом 6 років тривання російсько-української війни, кількість ветеранок склала близько 16 тисяч і продовжує зростати.

– Найбільше уваги сьогодні потребують родини загиблих воїнів та вдови, що самостійно виховують своїх дітей, тому одне з важливих завдань, над яким нині працює Мінветеранів, – побудова ефективної системи, яка забезпечувала б належне вирішення соціальних питань ветеранок та родин загиблих, – підкреслив Сергій Бессараб.

Міністр також поінформував Еріку Квапілову про зацікавленість відомства в отриманні результатів досліджень, що проводяться Представництвом ООН в Україні з питань проблематики жінок, а також запропонував звернути більше уваги на неурядові жіночі громадські організації, які надзвичайно багато працюють над вирішанням проблем ветеранів.

Зі свого боку Представниця ООН Жінки в Україні Еріка Квапілова підкреслила, що захист прав жінок-ветеранок це важливий напрямок в роботі організації, та запевнила в готовності до подальшого поглиблення співпраці.


Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Розвідник

від 50000 до 120000 грн

Львів

110 окремий батальйон 111 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

WorkUa Військовослужбовець, водій-заправник

від 20000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

Olx Офіцер відділення організації охорони та розшуку

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

RobotaUa Медична сестpа-анестезист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx розвідник, висока заробітна плата

від 25000 до 130000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область