ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

В Одесі відбулася протокольна зустріч представників Командування Військово-Морських Сил ЗС України з британською стороною

Новини
7 Жовтня 2020, 20:22
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сьогодні, 7 жовтня, в місті Одеса відбулася зустріч представників Командування Військово-Морських Сил ЗС України з делегацією на чолі з командиром корабля «Драгон» Королівських ВМС Великої Британії капітаном 2 рангу Гілсом Паліном. З української сторони Командування національного флоту представляв заступник командувача ВМС ЗС України капітан 1 рангу Олексій Доскато.

На зустрічі був присутній військово-морський аташе при Посольстві Великої Британії в Україні капітан 3 рангу Девід Алсіндор. Захід було проведено з метою підтримання військового діалогу та обговорення актуальних питань регіональної безпеки і визначення пріоритетних напрямів двостороннього військового співробітництва у військово-морській галузі, проведення спільних заходів підготовки екіпажів кораблів.

– Візит есмінця Королівських ВМС «Драгон» є продовженням військової співпраці та свідченням підтримки Великої Британії нашої країни. Захід дуже важливий, тому що в даний час відбувається візит Президента України Володимира Зеленського до Великої Британії, від якої ми очікуємо нових взаємовигідних ініціатив щодо подальшої співпраці. У межах візиту заплановано низку заходів підготовки, під час яких наш персонал підвищить свій рівень майстерності та взаємосумісності зі Збройними Силами провідних країн світу, – зазначив капітан 1 рангу Олексій Доскато.

Після завершення зустрічі представники сторін обмінялися пам’ятними сувенірами. Захід відбувався у форматі діалогу в дружній партнерській обстановці.

Кореспондент АрміяInform

Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт
На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт

Оператори ББпС Apachi 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади на Луганщині завдали ударів по ключових об’єктах логістики російських військ.

ВАКАНСІЇ
Olx Штаб-сержант 3 категорії у в/ч А2800

від 23000 до 45000 грн

Радісне, Одеська область

Olx Стрілець, помічник гранатометника, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

RobotaUa Інженер-електронщик БПЛА, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Бойовий медик

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

Junior Digital Transformation Lead

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

WorkUa Фельдшер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

ПУБЛІКАЦІЇ