ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна та Саудівська Аравія обговорили проєкти у військово-технічній сфері

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Жовтня 2020, 12:17

6 жовтня відбувся другий раунд політичних консультацій між міністерствами закордонних справ України та Королівства Саудівська Аравія. Захід пройшов у режимі відеоконференції під співголовуванням заступника міністра закордонних справ України (CDTO) Дмитра Сеніка та заступника міністра закордонних справ КСА з політичних і економічних питань Аделя Мірдада.

Як повідомляє пресслужба українського зовнішньополітичного відомства, сторони обговорили питання політичного, військово-технічного та інвестиційного співробітництва, а також шляхи взаємодії у рамках міжнародних організацій.

− Україна готова запропонувати Саудівській Аравії реалізацію низки проєктів у інвестиційній, військово-технічній та сільськогосподарській сферах, відзначив Дмитро Сенік, підкресливши зацікавленість вітчизняних експортерів у виході на ринки Королівства.

Також досягнуто домовленості продовжити підготовку до Сьомого спільного засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, запланованого у м. Ер-Ріяд у першому півріччі 2021 року.

 

Довідково:

Перший раунд політичних консультацій між МЗС України та КСА пройшов у 2009 році у м. Київ за участі заступників міністрів закордонних справ, у рамках яких відбулося підписання міжвідомчого меморандуму про проведення політичних консультацій.

 

Читайте нас у Facebook
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

Закарпаття пережило наймасованішу атаку росіян. Є влучання
Закарпаття пережило наймасованішу атаку росіян. Є влучання

За інформацією військових, під час ворожої атаки на територію області залетіло 11 повітряних цілей (БПЛА типу «Шахед», «герань»).

«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії
«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії

На саміті «Бухарестської дев’ятки» Володимир Зеленський обговорив із лідерами Польщі та Фінляндії підтримку України та нові безпекові проєкти.

Окупанти відрізали голови двом загиблим українським воїнам — Генштаб ЗСУ
Окупанти відрізали голови двом загиблим українським воїнам — Генштаб ЗСУ

Це трапилося 12 травня на Гуляйпільському напрямку, де воїни 225-го штурмового полку потрапили в засідку, яку зробила інфільтрована група противника.

Вимагав 50 тисяч гривень у підлеглої: на Дніпровщині викрили замкомбата
Вимагав 50 тисяч гривень у підлеглої: на Дніпровщині викрили замкомбата

Повідомлено про підозру у вимаганні та одержання неправомірної вигоди заступнику командира батальйону з психологічної підтримки.

Фіктивна робота для відстрочки: у Житомирі директор коледжу отримав підозру
Фіктивна робота для відстрочки: у Житомирі директор коледжу отримав підозру

У Житомирі повідомили про підозру 12 чоловікам, які, за даними слідства, були фіктивно працевлаштовані до професійного коледжу для отримання відстрочки від мобі

ВАКАНСІЇ
Стрілець – електрик

від 21100 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Водій-зв’язківець, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Діловод, військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

235 окремий батальйон Сил ТрО

Стрілець – снайпер

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Чернівці

107 ОБр Сил ТрО

--- ---