ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві поновили набір строковиків до ДШВ

Прочитаєте за: 5 хв. 7 Жовтня 2020, 17:39 70

Сьогодні в Києві відбулася відправка перших команд призовників до навчальних центрів ЗСУ.

Для столиці осінній призов 2020 року вирізняється тим, що поновлено набір строковиків до Десантно-штурмових військ – з Києва відправлять 41 призовника на службу до ДШВ.

Наш кореспондент був на збірному пункті та мав змогу поспілкуватись із молодим поповненням.

Чому ці хлопці вирішили йти до армії? Який рід військ обрали? Та про що мріяли змалку? Відповіді на ці запитання шукайте в нашому матеріалі.

«Завдання місту Києву на осінній призов становить 547 осіб»

– Відповідно до Указу Президента України з 1 жовтня 2020 року розпочався призов громадян України на строкову військову службу. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів про затверджену чисельність громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, завдання місту Києву на осінній призов становить 547 осіб. З них до ЗСУ підуть 338 осіб, до Державної спеціальної служби транспорту – 20, Національної гвардії України – 172, Державної прикордонної служби  – 17 осіб. Є розпорядження уряду, де вказано обсяг видатків для одного призовника. Він становить 4292 гривні. З них 4204 гривні – для виплати грошової допомоги громадянам України, яких призивають на строкову військову службу, – розповів начальник відділу комплектування та призову, підготовки до військової служби – заступник військового комісара Київського міського комісаріату підполковник Олексій Юрчук.

За його словами, до ЗСУ призовників відправлять у два етапи: з 5 до 9 жовтня та з 24 до 29 листопада. Зі столиці строковиків до військових частин ЗСУ відправлятимуть лише через навчальні центри.

– Відправка молодого поповнення зі збірного пункту здійснюється з дотриманням заходів безпеки щодо непоширення коронавірусу. На збірний пункт призовники потрапляють вже з результатами тестування, – додав офіцер.

«Давно хотів до армії, з дитинства. Чекав, коли виповниться 18 років»

– Я киянин, мені 18 років. Вирішив служити, бо давно хотів до армії, з дитинства. Чекав, що стану повнолітнім. Хочу стати серйознішим, і є бажання долати труднощі. Одразу вирішив, що піду до ДШВ. Хочу себе перевірити. Упевнений, що все вийде добре, – розповів Максим Корнієнко.

19-річний Вадим Кравчук сказав нашому кореспондентові, що йде до війська, бо в нього батько служив десантником у 1992–1993 роках.

– Вважаю, що кожен має пройти службу в армії. Вона дає змогу стати справжнім чоловіком, дає навички, як вийти зі складної ситуації. Гадаю, армія дасть змогу в майбутньому досягати поставлених цілей. Я дуже хочу служити! Змалку мріяв стати десантником. Спочатку строкову відслужу. Потім, можливо, залишусь в армії, – поділився планами Вадим.

– Я теж зі школи мріяв служити у війську, тому до армії давно готовий. Мотивацію маю велику. Тато служив у ракетних військах, дідусь – на флоті. Вони добре відгукувались про армію. Хочу саме до ДШВ. Якщо служба сподобається – а таке може бути – підпишу контракт. Хлопцям, які вагаються – йти чи не йти до армії – хочу сказати: це випробовування варто пройти, – порадив призовник Михайло Соколюк.

«У моїй родині ніхто не служив в армії. Я перший…»

– Мені теж 18. Хотів саме до ДШВ потрапити. Зараз радісний, бо знаю, що вже точно там служитиму. У моїй родині ще ніхто не служив в армії. Я перший. Тато хотів, але через хвороби не взяли. Знаю, що після служби в мене буде більше можливостей будувати майбутнє – знайти роботу, створити сім’ю, – розповів киянин Олексій Єсипенко.

Іван Добріков, одноліток Олексія, йде на строкову службу, бо батько його військовий, брав участь в АТО.

– І я з дитинства теж хотів стати військовим. У мене багато знайомих, які служили. Розповідали добре про армію – що це школа життя, там навчать всьому, і що в армії можна загартувати характер. Певно, для мене це буде гарний життєвий досвід. У військкоматі спитали, куди хочу, і я обрав Десантно-штурмові війська. Я готовий до труднощів, – пообіцяв Іван.

Заступник військового комісара Київського міського комісаріату з морально-психологічного забезпечення підполковник Олександр Побережнюк розповів нашому кореспонденту, що хлопців, які приходили до військкомату, переконував не боятися йти служити.

– Взагалі, служба в армії – справа чоловіків. Якщо ти до армії не пішов, який ти справжній чоловік? Тому я хлопців заряджаю, мотивую, щоб ішли до війська, – підкреслив офіцер.

10
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини