ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад двісті учасників, що вирішили здобувати цивільну спеціальність за кошти НАТО, зібрала початкова конференція ZOOM

Прочитаєте за: 3 хв. 7 Жовтня 2020, 16:29 2

Сьогодні, 7 жовтня, відбулося відкриття 350-годинного курсу «Менеджмент безпеки бізнесу». Упродовж вдвох з половиною місяців майже три сотні представників військових гарнізонів опановуватимуть ази охоронної справи. Фінансування освітньої програми, як і в попередні роки, забезпечується з цивільного бюджету НАТО.

Сергій Вербицький

Під час віддаленого конференц-зв’язку учасників мобільного вишколу привітали представник Офісу Альянсу в Україні, виконавчий менеджер програми НАТО – Україна пан Крістофер Штаудт, заступник начальника Управління співробітництва з НАТО Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату КМУ полковник Сергій Вербицький, представник Міністерства у справах ветеранів Костянтин Татаркін, керівники регіональних центрів з перепідготовки представників силових структур на цивільні спеціальності.

Крістофер Штаудт

Як зазначив пан Крістофер Штаудт, у межах цьогорічного навчання перепідготовку на цивільні спеціальності вже пройшли шість груп слухачів.

–Усім нам було непросто, адже новий формат навчання вимагав чіткої координації зусиль. Не все вдалося реалізувати практично, але переконаний в тому, що далі справи просуватимуться краще. Дякую за витримку і прагнення нових знань.

Він додав, що черговий етап програми розпочався для 11 груп слухачів.

Як розповів директор ГО «Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців» пан Андрій Рой, у Західному регіоні курс «Менеджмент безпеки бізнесу» вивчатимуть майже 60 слухачів.

Інтерактивний вишкіл триватиме за участю спеціалістів Рівненського інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, підрозділів Поліції охорони, а також Львівського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом та громадської організації «Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців».

– Наразі маємо дві групи, умовно назвемо їх «Дрогобич» та «Рівне». До першої увійшли представники військових гарнізонів Дрогобича, Стрия, Трускавця, Борислава, до другої – зі Львова, Коломиї, Івано-Франківська. Є навіть кілька представників із Центрального регіону. Усі слухачі – це діючі військовослужбовці, які плануються на звільнення, а також військові в запасі. Чимало з них брали участь у боях з російськими загарбниками на сході країни, – зазначив Андрій Рой.

Під час курсу слухачі плануватимуть кар’єру, опановуватимуть технології працевлаштування, дізнаються про безпекову складову діяльності банківських установ, вивчатимуть правові основи функціонування систем безпеки й охорони підприємств тощо.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство, Новини