ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Антонов» про катастрофу Ан-26: Держпідприємство закликало утриматись від публікації фрагментів висновків авіатрощі

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Жовтня 2020, 10:14

Публікація деякими ЗМІ матеріалів комісії з розслідування катастрофи літака Ан-26Ш, внаслідок якої загинув екіпаж і курсанти Харківського університету Повітряних сил, є неприпустимою, а оприлюднені фрагментарні дані не є офіційною оцінкою підприємства про причини падіння літака.

Про це в Фейсбуці повідомляє пресслужба ДП «Антонов».

«ДП «Антонов» повідомляє, що «Аналіз розвитку авіаційної події з літаком Ан-26Ш №76 25.09.2020, розміщений на ресурсі «Страна.UA», не є офіційною оцінкою підприємства щодо причин падіння літака.

Подана оцінка ситуації була зроблена льотчиком-випробувачем 1 класу О.М. Пахольченком на основі даних, отриманих неофіційним шляхом, власного досвіду та бачення ситуації. Зазначений «аналіз» є конфіденційним документом, призначеним для розгляду професійними авіаційними фахівцями, які входять до складу комісії з розслідування катастрофи. Олександр Миколайович жодним чином не надавав цього документа для публікації та згоди на його поширення на будь-якому інформаційному ресурсі.

З огляду на вищезазначене, звертаємося до співробітників ЗМІ з проханням дотримуватися журналістської етики та припинити поширення думки О.М. Пахольченка, зокрема, окремих фрагментів документа, а також утриматися від її коментарів з метою запобігання формуванню хибної оцінки причин катастрофи Ан-26Ш.

Згідно з чинними правилами розслідування авіаційних подій та інцидентів авіації Збройних Сил України розголошення відомостей щодо матеріалів розслідування є неприпустимим. Крім того, дотримуючись етичних норм, професійні фахівці завжди утримуються від публічних коментарів можливих причин катастроф до завершення офіційного розслідування», – йдеться в заяві ДП «Антонов».

Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Новини