ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

До підручників історії Криму окупанти хочуть додати… «факти масових політичних репресій з боку українського режиму»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Жовтня 2020, 13:25

Окупанти в Криму вимагають розповідати школярам про «українську окупацію» півострова і детально – про події «російської весни». Про це йдеться в листі депутата Олександра Свистунова до міністра освіти Російської Федерації, повідомляє АрміяInform із посиланням на «КоммерсантЪ». Зокрема Свистунов просить відкликати зі шкіл і бібліотек другу частину підручника «Історія Криму. 10 клас», адже, на його думку, в підручнику «відверто брехливо і тенденційно описано історію пострадянського періоду півострова, починаючи з 1991 року і аж до возз’єднання Криму з Росією в 2014 році». Ще б пак! У підручнику «не визнається факт української окупації Криму і Севастополя» і «відсутній опис національно-визвольної боротьби жителів півострова», а також «заперечується факт масових політичних репресій з боку українського режиму».

Яка відповідь надійде з російського міністерства освіти, здогадатися не важко – у політиці витіснення всього українського з півострова Москва надзвичайно послідовна. До того ж у Слідчому комітеті РФ створили відділ боротьби з фальсифікацією історії. Відтепер в Росії історією займатимуться не історики, а… слідчі. Вочевидь, що ця російська наука ще менш спиратиметься на чинні норми історичної освіти, якій мають бути чужі будь-які політичні пристрасті.

 

Кореспондент АрміяInform
«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони
«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони

За гуркотом на російських нафтопереробних заводах, інших військових об'єктах, складах і логістичних вузлах стоїть складна робота.

Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів
Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно знищили ворожу «буханку» з боєприпасами.

Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій
Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зробили добірку різанини ворожої логістики на Добропільському напрямку.

Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч
Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч

Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.

Застрелив у Бучі чоловіка, поки той годував собаку: ідентифіковано снайпера-злочинця
Застрелив у Бучі чоловіка, поки той годував собаку: ідентифіковано снайпера-злочинця

Прокурори Офісу Генерального прокурора продовжують встановлювати військовослужбовців рф, причетних до злочинів проти цивільного населення під час окупації Бучі.

Став чемпіоном, а потім пробіг 10 кілометрів: наш військовий збирає нагороди після важкого поранення
Став чемпіоном, а потім пробіг 10 кілометрів: наш військовий збирає нагороди після важкого поранення

Підполковник ГУР МОУ Андрій Савенко після складної операції спочатку став чемпіоном з рукопашного бою, а потім долучився до забігу на 10 кілометрів у Чикаго.

ВАКАНСІЇ
Старший оператор БПЛА (малі, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Головний сержант, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець стрілецького відділення

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Медик

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

Водій

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

--- ---