ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання начальника Генерального штабу ЗС України з Днем територіальної оборони

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Жовтня 2020, 8:25

Шановні бойові друзі!

Від щирого серця вітаю вас з Днем територіальної оборони України як стартового відліку реформування оборонної сфери нашої держави після військової окупації частин українських регіонів країною-агресором.

Система залучення населення до оборони своєї рідної землі має широкий закордонний досвід. У таких країнах, як Велика Британія, Ізраїль, Швейцарія, Литва, Естонія моделі військ територіальної оборони стали прикладом для здійснення оперативної реакції на негативні випади проти їхньої державності.

Я пишаюсь тим, що наша країна у скрутний час збройного протистояння у короткі терміни організувалась і фактично стала суб’єктом світової системи оборони проти нецивілізованих дій окремих держав.

Ми пам’ятаємо, як все починалось у 2014 році і зробили висновки. Прийшов час зробити висновки агресору і зрозуміти, що Україна в збройному протистоянні лише утвердилась у своїй державності.

Дуже вдячний усім воїнам українського війська за відданість військовому обов’язку захищати Україну. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, наснаги і нових значних звершень!

Слава Україні!

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України

генерал-лейтенант Сергій КОРНІЙЧУК

Читайте нас в Telegram