ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Директорку гімназії, що відмовилась зарахувати доньку загиблого штурмана в авіакатастрофі Ан-26, відсторонили від виконання обов’язків

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2020, 20:39 3

На днях у Харкові доньку загиблого в авіакатастрофі Ан-26 штурмана Олексія Остапенка не захотіли приймати до гімназії № 178 міста Харкова.

У зв’язку з цим, сьогодні в Києві голова Харківської ОДА Олексій Кучер та тимчасовий виконувач обов’язків міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет виступили зі спільною заявою.

– Наша позиція досить жорстка. Це недопустимо. І це я вам кажу як батько двох дітей. Тим паче в такій ситуації, коли родина переживає страшну трагедію. Ми зв’язались з Управлінням освіти Харківської міської ради, аби розв’язати це питання. Буде проведено розслідування, на час якого директорку відсторонено від виконання обов’язків. Звісно, такого допускати не можна, – сказав голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

– Наразі матері запропонували місце для дитини в цій гімназії, але вона відмовилась і обрала іншу школу. Я сподіваюсь, що з завтрашнього дня дівчинка зможе повноцінно навчатися. Навіть якщо за формальними ознаками переповнена школа і місць немає, відмовляти людині в допомозі в такий спосіб і за таких обставин просто аморально. Наразі призначено службове розслідування, за результатами якого будуть зроблені висновки, – зазначив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, що до трагедії Олексій Остапенко з сім’єю жив в Чугуєві, де він служив. Після того, як чоловік загинув, Олена Остапенко з донькою Лізою вирішила переїхати до Харкова, де живуть її батьки. За словами вдови, директорка навчального закладу запропонувала посадити дитину до кого-небудь на коліна в кутку класу, пояснивши, що вільних місць уже немає.

18
3
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини