ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Доба в ООС: 11 порушень «тиші», один військовий отримав поранення

Новини ООС
1 Жовтня 2020, 8:16
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою. Українські захисники продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки. Про це повідомляє пресцентр ООС.

Упродовж минулої доби, 30 вересня, у районах відповідальності українських бригад зафіксовано одинадцять порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” вогонь зі стрілецької зброї ворог відкривав поблизу Авдіївки, а з автоматичного станкового гранатомета – неподалік Новотроїцького.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” біля Новоолександрівки противник провокував наших військових зі стрілецької зброї. На ділянці поблизу Золотого три рази вів вогонь зі стрілецької зброї та підствольного гранатомета, а неподалік Хутора Вільний двічі у вечірній час застосував ручний протитанковий гранатомет та стрілецьку зброю. Окрім того, у районах населених пунктів Зайцеве, Миронівський, Новотошківське противник відкривав вогонь з гранатометів різних систем.

Унаслідок ворожого пострілу з підствольного гранатомета один український військовослужбовець отримав осколкове поранення. Воїна оперативно доправили до лікувального закладу, де йому надається необхідна медична допомога. Стан здоров’я пораненого – задовільний.


«Приказ — здесь умереть?»: окупант впав в істерику на фронті
«Приказ — здесь умереть?»: окупант впав в істерику на фронті

На Запорізькому напрямку росіянин зі складу 36-ї мотострілецької бригади зс рф поскаржився командуванню на критичні умови та відсутність забезпечення.

Зачистили посадку від окупантів: бійці «Люті» зірвали спробу рф закріпитися на Костянтинівському напрямку
Зачистили посадку від окупантів: бійці «Люті» зірвали спробу рф закріпитися на Костянтинівському напрямку

Бійці бригади «Лють» зірвали чергову спробу російських штурмовиків закріпитися на Костянтинівському напрямку та створити умови для подальшого наступу.

«Жирна» ціль»: воїни «Чорного лісу» вистежили та знищили ворожий ЗРК вартістю $45 млн
«Жирна» ціль»: воїни «Чорного лісу» вистежили та знищили ворожий ЗРК вартістю $45 млн

Бійці «Чорного лісу» вполювали зенітно-ракетний комплекс «Бук-М3» російських окупаційних військ.

«Попереду мене розірвало товариша»: полонений окупант розповів, як усвідомив, що він смертник
«Попереду мене розірвало товариша»: полонений окупант розповів, як усвідомив, що він смертник

Полонений російський штурмовик розповів про свої враження від участі в одному з м’ясних штурмів, в який його відправило командування.

ВАКАНСІЇ
Olx Водій-заправник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Номер обслуги 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Olx Стрілець стрілецької роти

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

RobotaUa Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Старший оператор БПЛА (малі, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

RobotaUa Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська

Саме такою можливістю скористалася військовослужбовиця 152-ї окремої єгерської бригади з позивним «Ніка». Про свій військовий шлях та повернення до війська вона розповіла кореспонденту АрміяInform. Бажання…