ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Закон про тероборону ухвалять до кінця року – Олексій Данілов

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Вересня 2020, 11:23

Законопроєкт про територіальну оборону буде внесений на розгляд Верховної Ради у вересні-жовтні, а до кінця 2020 року його обов’язково ухвалять.

Про це сказав журналістам секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов після засідання круглого столу «Технології асиметричної протидії зовнішній агресії та шляхи їх ефективного розвитку» в Укрінформі, організованого Українським інститутом безпекових досліджень.

− Закон про територіальну оборону готується. Є декілька редакцій цього законопроєкту. Я можу сказати, що в нашому розумінні у вересні або, щонайдовше, це буде жовтень місяць, він буде у Верховній Раді, і він буде обов’язково у цьому році прийнятий, − сказав Олексій Данілов.

Секретар РНБО раніше наголошував на тому, що ухвалення цього законопроєкту зобов’язуватиме розробити деякі регулюючі нормативно-правові акти, зокрема, про регламент обігу зброї. Адже для того, щоб структурні підрозділи територіальної оборони могли повноцінно виконувати свої функції, вони мають бути озброєні.

 

Читайте нас у Facebook