ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські та американські спецпризначенці без парашутів десантувались на Хмельниччині

21 Вересня 2020, 17:46
Українські та американські спецпризначенці без парашутів десантувались на Хмельниччині

На Хмельниччині українські та американські спецпризначенці на полігоні окремого полку ССО відпрацювали елементи бойового десантування посадочним способом з повітряного судна та перекидання сил швидкого реагування за допомогою конвертопланів V-22 Osprey (англ. Bell V-22 Osprey).

Тактичні тренування спецпризначенців Сил спеціальних операцій Збройних Сил України та їхніх американських колег зі складу повітряно-тактичної групи ССО Збройних сил США в Європі Fiction Urchin розпочалися 17 вересня на одному з військових летовищ Повітряних Сил неподалік Вінниці.

Як писала АрміяInform, тренування відбуваються в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднанні зусилля 2020», що дозволить продемонструвати готовність України дати відсіч збройній агресії самостійно та з використанням механізмів міжнародної підтримки, також — підвищити взаємосумісність із силами і засобами НАТО.

Bell V-22 Osprey — конвертоплан, який  поєднує окремі можливості літака і вертольота. Його розробляли понад 30 років у США компанії Boeing та Bell. Перебуває на озброєнні Корпусу морської піхоти США та ВМС США.

Фото Олени Дудар

 

19

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини