ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бердичівські волонтери продовжують допомагати війську

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Вересня 2020, 16:18

Волонтери бердичівського благодійного фонду «Оберіг-26» сьомий рік поспіль продовжують допомагати українському війську. Ось і нині вони щойно повернулися з чергової поїздки на передову.

– Три пральні машини, холодильник, два квадрокоптери, три біноклі, серед яких – антиблікові, – це лише дещиця з того, що ми привезли хлопцям завдяки допомозі наших німецьких друзів та українських волонтерів Василя Лукіянчука, Людмили Лауф, Юргена Мартіна, Тетяни та Гюнтера Фельк, Василя Левицького, Людмили та Павла Луч, Артема Оляновського, Михайла Зікраня, Армена Шахар’янця, Віри Іщенко, Антоніни Пухальської, Андрія Ковалевського, Олександра Бірюкова, Михайла Бойчука, Юрія Митницького, Івана Юрченка та багатьох інших небайдужих українців, – розповідає керівниця фонду Ірина Піскун. – Але особливо цього разу, після пожеж на передовій, нашим захисникам знадобилися плівка та звичайні побутові речі. Окрема подяка за це попільнянським волонтерам.

Аби не розкривати дислокації військ, скажемо так: волонтерські дарунки потрапили до князівської, королівської бригад, а також – до земляків, гармашів бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Рембат однієї з них також отримав зварювальний апарат та болгарку. Ну, і всі без винятку – смаколики й засоби гігієни, маскувальні сітки, мішки, медицину, запчастини тощо.

Варто зазначити, що під словом «медицина» йдеться не лише про звичні для цього важкого вискокосного року маски та санітайзери, а й лікувальні препарати, перев’язувальні матеріали тощо.

Дуже допомогли під час збору передач на фронт і віряни, парафіяни церкви Остробрамської Божої Матері в селі Осиковке, гришковецького храму Святої Агнеси, церкви «Новий час» тощо.

Власне, все, звіт про роботу бердичівських волонтерів за вересень 2020 року завершено. Вони повернулися до свого міста й почали готуватися до чергового вояжу на Схід країни. Інакше не можуть. Тим більше – наразі там перебуває і їхня рідна 26-та бригада, чиє найменування присутнє і в назві благодійного фонду – «Оберіг-26».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram