ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Україна не реагує на шантаж у питанні досягнення миру на Донбасі, але намагається підтримувати хиткий діалог заради досягнення результату – Президент

Новини
24 Вересня 2020, 14:51
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У питанні досягнення миру на Донбасі Україна не реагує на шантаж, але намагається підтримувати хиткий діалог, серед іншого на рівні Тристоронньої контактної групи (ТКГ), щоб досягти результату та припинити війну, заявив Президент Володимир Зеленський. Про це повідомляє Офіс Президента України.

«Україна не йде на шантаж. І це бачать усі – і Європа, і, до речі, Росія. Але ми знаходимо сьогодні баланс для засідань Тристоронньої контактної групи в Мінську та з Російською Федерацією, яка є суб’єктом Мінського процесу. Мир крихкий і нестабільний, але ми робимо все, щоб продовжити цей діалог для досягнення стабільного результату», – зазначив глава Української держави, відповідаючи на запитання представників ЗМІ після зустрічі з Президентом Словацької Республіки Зузаною Чапутовою в Братиславі.

Він нагадав, що нині результатом усіх засідань ТКГ та радників лідерів держав – учасниць Нормандського формату є встановлення режиму тиші на Донбасі.

Володимир Зеленський також повідомив, що українська сторона очікує на наступну зустріч радників лідерів «Нормандської четвірки», проте зауважив, що  мета цих переговорів полягає не в тому, щоб просто провести чергову зустріч, а в отриманні результату.

«У мене інформація, що ця зустріч готується найближчим часом… Але після результативної зустрічі радників повинна бути наступною зустріч лідерів (країн Нормандського формату – Ред.)», – сказав Президент України.


Коригували атаки рашистів по Донеччині та Сумщині: по 15 років тюрми отримали троє шукачів «легких заробітків»
Коригували атаки рашистів по Донеччині та Сумщині: по 15 років тюрми отримали троє шукачів «легких заробітків»

За доказовою базою Служби безпеки по 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали ще троє коригувальників спецслужб рф.

Іпотека довша за життя: кожен п’ятий кредит у рф гаситимуть до 70–75 років
Іпотека довша за життя: кожен п’ятий кредит у рф гаситимуть до 70–75 років

Майже кожну п’яту іпотеку в росії у 2025 році оформлюють із розрахунком на виплату до 70–75 років — майже до межі середньої тривалості життя в країні.

«Жодної шпаринки для росіян»: Володимир Зеленський анонсував модернізацію Сил оборони
«Жодної шпаринки для росіян»: Володимир Зеленський анонсував модернізацію Сил оборони

Нове військове командування готує модернізацію Сил оборони України, яка має пройти злагоджено й без послаблення тиску на противника.

Не зуміли навіть дійти до позицій: пілоти «Форпосту» зірвали атаку ворожих штурмовиків
Не зуміли навіть дійти до позицій: пілоти «Форпосту» зірвали атаку ворожих штурмовиків

Ударні безпілотники бригади «Форпост» зірвали атаку російських штурмовиків на українські позиції.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Начальник майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Бухгалтер

від 13000 до 20000 грн

Суми

Сумський МТЦК та СП

Olx військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Богодухів, Харківська область

Olx Стрілець-санітар, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Стрілець-регулювальник у комендантське відділення

від 20000 до 120000 грн

Ковель

Центр рекрутингу української армії

RobotaUa Офіцер-психолог

від 20000 до 100000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

ПУБЛІКАЦІЇ