ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Воїни-десантники відпрацьовують тактичні дії на Приазов’ї

Новини
21 Вересня 2020, 19:10
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Приазов’ї тривають заходи з підготовки особового складу підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України до практичних дій в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2020».

Так, у районах узбережжя Азовського моря тривають інтенсивні тренування з бойового злагодження сил та засобів щодо відпрацювання навчально-бойових завдань у різних умовах обстановки.

У режимі реального часу відпрацьовують питання взаємодії десантних, танкових, артилерійських підрозділів, підрозділів ППО окремої бригади ДШВ під час підготовки та ведення тактичних дій в різних видах загальновійськового бою.

Також проходять тренування з організації взаємодії з вертольотами армійської авіації Сухопутних військ та літаками тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України.

Окрім цього, у районах зосередження були виконані заходи з інженерного обладнання позицій та маскування. Водночас було посилено заходи з повітряної та наземної розвідки. Триває перевірка технічної готовності озброєння та військової техніки.

– Основна мета тренувань – перевірити рівень злагодженості та мобільність різних підрозділів у складних ситуаціях під час виконання завдань за призначенням. А також удосконалити процес управління підпорядкованими підрозділами, – відзначив командир окремої бригади ДШВ ЗС України.

Кореспондент АрміяInform

Знекровлення логістики ворога: представник компанії-виробника про те, як програма Міноборони змінює ринок ударних БПЛА середнього радіуса
Знекровлення логістики ворога: представник компанії-виробника про те, як програма Міноборони змінює ринок ударних БПЛА середнього радіуса

Знищення логістики противника на оперативній глибині стає одним із ключових напрямів розвитку українських безпілотних спроможностей.

Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор FPV-дронів

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Olx Зв’язківець, військова частина А0563

від 20000 до 100000 грн

Охтирка

Військова частина А0563

RobotaUa Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Луцьк

Старобільський РТЦК та СП

RobotaUa Снайпер

від 25000 до 125000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

WorkUa Стрілець

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

Olx Медична сестра, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

ПУБЛІКАЦІЇ