ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Об’єднані зусилля — 2020»: кораблі ВМС приступили до практичного виконання завдань у морі

Новини
21 Вересня 2020, 9:59
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Корабельна тактична група ВМС ЗС України приступила до практичного виконання завдань у межах стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля — 2020».

У місці постійного базування екіпажі кораблів поповнили необхідні запаси та відпрацювали завдання з підготовки до бою та походу. Висуваючись у район виконання завдань, тактична група пройшла суднохідним каналом Бузько-Дніпровського лиману, після чого виконала елементи спільного маневрування у морі.

Тренування продовжились й під час якірної стоянки на незахищеному рейді. Уже в темну пору доби військові моряки за допомогою корабельного обладнання здійснили спуск на воду та підйом швидкісних моторних човнів, а також зближення та швартування кораблів групи один до одного.

Загалом морська компонента СКШН «Об’єднані зусилля — 2020» передбачає виконання комплексу практичних завдань в акваторії Чорного моря. Зокрема команди кораблів вітчизняного флоту відпрацюють перехід морем у строях та ордерах, артилерійські стрільби, тралення мінно-небезпечних водних ділянок, заходи протипідводнодиверсійної боротьби, висадку морського десанту на необладнану ділянку узбережжя та інші.

Усі заходи на морі проводяться у тісній взаємодії з учасниками інших компонентів навчань та під чітким керівництвом органів управління стратегічного та оперативного рівнів.

Кореспондент АрміяInform

Знекровлення логістики ворога: представник компанії-виробника про те, як програма Міноборони змінює ринок ударних БПЛА середнього радіуса
Знекровлення логістики ворога: представник компанії-виробника про те, як програма Міноборони змінює ринок ударних БПЛА середнього радіуса

Знищення логістики противника на оперативній глибині стає одним із ключових напрямів розвитку українських безпілотних спроможностей.

Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Зовнішній пілот, оператор БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Київ

120 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Водій-кранівник, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Olx Навідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

RobotaUa Кухар, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Водій-електрик, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

ПУБЛІКАЦІЇ