ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Головнокомандувач ЗС України обговорив з Головою Військового комітету НАТО активну фазу навчань «Об’єднані зусилля — 2020»

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Вересня 2020, 17:48 2

Сьогодні, 21 вересня, під час телефонної розмови Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак обговорив з Головою  Військового комітету НАТО, головним маршалом авіації сером Стюартом Пічем активну фазу стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля—2020» та актуальну безпекову ситуацію в Україні, повідомляє Генеральний штаб ЗС України у Facebook.

Особливу увагу під час розмови сторони приділили подальшому розвитку військового співробітництва між Україною та НАТО.

Головний маршал авіації сер Стюарт Піч подякував за внесок нашої держави в операції НАТО та запевнив щодо відданості партнерству з Україною і налаштованості на поглиблення співпраці.

Зі свого боку генерал-полковник Руслан Хомчак подякував за сприяння у наданні Україні статусу члена Програми розширених можливостей НАТО.

– Приємно зазначити, що наша співпраця наповнена практичним змістом. Як приклад, сьогодні розпочалася активна фаза стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля — 2020» за підтримки партнерів України, – акцентував Головнокомандувач Збройних Сил України.

Генерал-полковник Руслан Хомчак зазначив, що СКШН «Об’єднані зусилля — 2020» за своїм розмахом, складом сил та засобів і залученням країн-партнерів є унікальним.

– Проведення цього стратегічного навчання дозволить продемонструвати готовність України дати відсіч збройній агресії самостійно та з використанням механізмів міжнародної підтримки, а також підвищити взаємосумісність із силами і засобами НАТО, – наголосив Головнокомандувач Збройних Сил України.

Читайте нас в Telegram