ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Як військові гасили пожежу на полігоні у Дівичках

Новини
18 Вересня 2020, 11:25
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Вчора увечері усі основні інформаційні ресурси України облетіла тривожна звістка: горить ліс на полігоні Дівички, що на Київщині. АрміяInform звернулася за коментарем до командира окремої артилерійської бригади, що дислокується неподалік цього центру підготовки підрозділів, і особовий склад якої, власне, першим розпочав боротьбу з вогняною стихією.

– Близько 11 години вчора розпочалося горіння сухої трави, – розповідає комбриг, – але досить швидко вогонь перекинувся на дерева, яких на полігоні чимало. Уже з перших хвилин загоряння у бій з вогнем вступив пожежний розрахунок нашої бригади, який несе чергування цілодобово. Одразу ж з розташування військової частини висунулися спецавтомобілі АРС на базі ЗіЛ-131 з водою та вантажні автомобілі з особовим складом. Пізніше приєдналися сусіди – пожежні ДСНС, частини Національної гвардії та представники лісництва, а також особовий склад інших артилерійських частин, що перебував у районі центру підготовки підрозділів.

Як розповіли у бригаді, вже близько 13.30 пожежа вийшла з-під контролю – сильний вітер роздмухав полум’я, і дерева вже палали на повен хід. Уся техніка артилерійської бригади, що могла бути корисна, була задіяна. Так само – і особовий склад: у гасінні пожежі взяли участь близько 150 військовослужбовців. Працювали пожежні автомобілі, гусеничний бронетягач БТС, броньовані автомобілі на базі ГАЗ-66 та інша техніка. Керували роботами з пожежогасіння офіцери штабу бригади на чолі з заступником командира з озброєння полковником Едуардом Сайком. Та й комбриг одразу ж прибув на місце пожежі. Все, що могло перевозити воду, возило її до лісу, а військовослужбовці засобами для ручного гасіння пожежі робили все для її локалізації.

О 19.50 пожежу було локалізовано. Пізніше розпочався рятівний дощ, що значно підвищив шанси вогнеборців на успіх. Але все ж гасіння окремих осередків пожежі тривало до першої години ночі.

З самого ранку весь особовий склад окремої артилерійської бригади, не задіяний у службі у добовому наряді, знову прибув на місце пожежі – повсюди тліли залишки обгорілих дерев, що загрожує новим загорянням. Тож нині гармаші продовжують боротися з наслідками пожежі – засипають землею все, що ще бодай трохи тліє.

Кореспондент АрміяInform

«Україна — морська держава»: Президент відвідав українських моряків, які приймали участь у навчаннях Sea Breeze
«Україна — морська держава»: Президент відвідав українських моряків, які приймали участь у навчаннях Sea Breeze

Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Великої Британії Енді Бернем відвідали українських та британських моряків на базі ВМС Портсмут.

«У мєня ні автомата, на рації нє било»: двоє окупантів ховалися у курнику, а потім здалися
«У мєня ні автомата, на рації нє било»: двоє окупантів ховалися у курнику, а потім здалися

На Донецькому напрямку оператори 1-го загону 4-го полку ССО «Рейнджер» взяли в полон двох російських окупантів.

Володимир Зеленський та новий прем’єр-міністр Британії Енді Бернем провели першу зустріч на базі ВМС у Портсмуті
Володимир Зеленський та новий прем’єр-міністр Британії Енді Бернем провели першу зустріч на базі ВМС у Портсмуті

Президент України Володимир Зеленський вперше зустрівся з новим Прем’єр-міністром Великої Британії Енді Бернемом на базі Королівських ВМС в Портсмуті.

ДБР викрило правоохоронця на Закарпатті, який використовував службовий статус для переправлення ухилянтів
ДБР викрило правоохоронця на Закарпатті, який використовував службовий статус для переправлення ухилянтів

Правоохоронці викрили на Закарпатті посадовця, який організовував незаконне переправлення чоловіків чоловіків призовного віку за кордон.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Гранатометник (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

WorkUa Розвідник розвідувального взводу

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Olx Стрілець в сили оборони

від 21000 до 50000 грн

Калинівка, Вінницька область

WorkUa Водій механізованої роти

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

RobotaUa Фельдшер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Інспектор прикордонної служби, оператор БПЛА

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

ПУБЛІКАЦІЇ