ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Верховна Рада внесла зміни до закону про протимінну діяльність

Новини
17 Вересня 2020, 15:28
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Верховна Рада ухвалила у другому читанні зміни до Закону України «Про протимінну діяльність в Україні» (законопроєкт № 2618), що має на меті зменшити кількість випадків травматизму та загибелі мирного населення на Сході через замінування територій російськими найманцями.

Про це повідомляє Інформаційне управління Верховної Ради України.

Як йдеться у пояснювальній записці документа, ухвалення закону створить умови для спрощення управління та координації діяльності всіх операторів протимінної діяльності, зокрема міжнародних, залучення всього потенціалу в цій сфері, та поліпшить умови життєдіяльності мешканців територій, які постраждали від наслідків збройної агресії Російської Федерації. Автори законопроєкту переконані, що ухвалення цього закону в першому читанні за основу та в цілому суттєво зменшить кількість випадків травматизму та загибелі мирного населення на Сході України.

Зазначається, що основною метою внесення змін до діючого Закону України «Про протимінну діяльність в Україні» є створення придатних умов для побудови ефективної системи протимінної діяльності зі спрощеною вертикаллю управління та координації у цій сфері та без необхідності витрачання додаткових коштів із державного бюджету.


Всіх окупантів ліквідовано: НРК з кулеметами успішно штурмували ворожу позицію
Всіх окупантів ліквідовано: НРК з кулеметами успішно штурмували ворожу позицію

Стрімкий розвиток безпілотних технологій вже зараз дозволяє Силам оборони захоплювати ворожі позиції без залучення піхоти.

Україна відкриває секрети російської зброї: TrophyLab уже отримала понад 300 заявок
Україна відкриває секрети російської зброї: TrophyLab уже отримала понад 300 заявок

На реєстрацію в Єдиному веб-порталі досліджень техніки противника — платформі TrophyLab — уже подано понад 300 заявок.

Нора стала могилою: довгі ноги видали окупанта
Нора стала могилою: довгі ноги видали окупанта

Російський окупант намагався сховатися від українського дрона в імпровізованій норі, але власне укриття його й видало.

Ротації мають відбуватися вчасно, життя воїнів важливіше за «лінії на карті» — Олександр Сирський
Ротації мають відбуватися вчасно, життя воїнів важливіше за «лінії на карті» — Олександр Сирський

По Збройних Силах загалом є близько двох десятків воїнів, котрі залишаються на передовій без ротації 200 діб і довше.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Офіцер, лікар медичного пункту

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

RobotaUa Інспектор прикордонної служби (3 кат.), технік, фахівець зв’язку

до 22000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Olx Радіотелефоніст-зв’язківець

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

WorkUa Водій кат. В, С1 С, D1 D, E

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

WorkUa Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

WorkUa Бойовий медик взводу

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО