До складу злочинної організації входили керівники громадських організацій, фізичні особи-підприємці та інші особи, а координувала діяльність групи посадовиця — заступниця керівника Волинської обласної військової…
Згідно зі зведенням штабу ООС уранці 14 вересня російські окупаційні війська відкрили вогонь у бік позиції українських військових, зокрема поблизу Мар’їнки, а вже за декілька годин на тих же позиціях спостерігачі зафіксували два осередки пожежі.
Щоб з’ясувати обставини порушення режиму тиші, наша мобільна пресгрупа вирушила у Мар’їнку. У супроводі заступника командира підрозділу з морально-психологичного забезпечення ми потрапили на взводний опорний пункт, по якому російські бойовики відкрили вогонь.
Зі слів сержанта на ім’я Віктор, під час несення чергування на спостережному посту бойовиками було здійснено постріл із підствольного гранатомета по нашому опорнику. Після цього окупанти випустили ще три черги з кулемета ПКМ. На щастя, ніхто з особового складу не постраждав. Вогонь у відповідь не відкривався.
Але більше проблем нашим воїнами доставив не провокаційний обстріл, а пожежа, яка почалася через деякий час після обстрілу. Судячи з того, що вогонь почав розповсюджуватися з різних напрямків у бік наших позицій, найімовірніше це був навмисний підпал, здійснений бойовиками під прикриттям обстрілу. Схожа пожежа виникла тиждень тому на сусідніх позиціях у районі Красногорівки. Тоді вогонь підступив безпосередньо до опорного пункту. Особовому складу довелося майже цілу добу займатися гасінням пожежі. Скориставшись небезпечною ситуацією, бойовики відкрили вогонь з АГС-17 і поранили одного з наших захисників, який під час обстрілу саме займався гасінням пожежі. Він дістав осколкові поранення і нині знаходиться у шпиталі.
Командуванням за фактом тих подій було зроблено серйозні висновки. Цього разу сценарій ворога не пройшов. Ще напередодні наші воїни створили навколо своїх траншей так звану смугу безпеки, очистивши підходи до позиції від чагарника та сухих дерев. Тому вогонь вдалося приборкати ще на підступах до позицій.
– Ми уважно спостерігаємо за діями ворога, – розповів сержант Андрій. – Бойовики нехтують домовленостями. Практично не приховуючи ведуть інженерне облаштування позицій у нашому напрямку, а також проводять активну розвідку з застосуванням технічних засобів. Зі свого боку ми посилили спостереження за ворогом, а також більше уваги стали приділяти особистій безпеці. Намагаємося не витрачати час даремно. Привели до ладу укріплення, бліндажі, ходи сполучень, побутові приміщення. Літо вже закінчилося, незабаром настануть холоди, треба бути готовими до будь-яких викликів і ворога, і природи…
Найшвидший шлях до завершення війни — припинення вогню та переговори, але без поступок українськими територіями.
Від початку доби агресор 60 разів атакував позиції Сил оборони.
Російські війська атакували Павлоградський район Дніпропетровщини. Під удар потрапили дві автозаправні станції, поранення дістав 62-річний чоловік.
Україна не збирається мовчки терпіти щоденні російські удари й дедалі активніше відповідає ударами по військових та енергетичних об’єктах на території рф.
Упродовж дня російські війська двічі атакували Херсон. Унаслідок ударів постраждали 53-річна жінка та 14-річний хлопець.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у війську український електромотоцикл WOLFSTORM, створений для виконання завдань на фронті.
Навідник мінометного розрахунку
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
До складу злочинної організації входили керівники громадських організацій, фізичні особи-підприємці та інші особи, а координувала діяльність групи посадовиця — заступниця керівника Волинської обласної військової…