ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Корнійчука з Днем танкістів

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Вересня 2020, 9:06 0

Шановні побратими!

У всі часи танкові війська були й залишаються особливою гордістю нашого народу, символом могутності та головною ударною силою Сухопутних військ Збройних Сил України.

Складна високотехнологічна бойова техніка потребує вагомих знань та умінь у володінні нею на полі бою. Це своїм патріотизмом, професіоналізмом та майстерністю українські воїни танкісти підтвердили під час оборони донецького аеропорту, в боях за Луганський аеропорт під Дебальцево та в інших «гарячих точках» Донбасу.

Серед учасників Героїв України – чотири воїни-танкісти: підполковник Євген Межевікін, капітан Василь Божок, підполковник Іван Вінник та удостоєний цього високого звання посмертно капітан Олександр Лавренко.

Вічна пам’ять і слава танкістам, які віддали своє життя за світле майбутнє Батьківщини!

З нагоди професійного свята, висловлюю глибоку вдячність усім воїнам-танкістам та працівникам танкобудівної галузі України за самовіддане виконання службових обов’язків, вірність військовій присязі та сумлінну працю.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя та добробуту у ваших родинах, нових звершень на благо Збройних Сил України, в ім’я Українського народу.

Слава Україні!

Начальник Генерального штабу
Збройних Сил України
генерал-лейтенант Сергій КОРНІЙЧУК

Повідомляє Facebook-сторінка Генерального штабу ЗСУ

Читайте нас в Telegram