ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака з нагоди Дня танкістів

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Вересня 2020, 8:57 0

Дорогі бойові друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом і бажаю залишатися ударною міццю нашої держави в ім’я її безпеки та процвітання.

Ваша професійність і високі досягнення у бойовій підготовці, славетні танкові битви минулого, героїзм воїнів-танкістів у боях на Сході України, світове визнання досягнень вітчизняної танкобудівної галузі роблять сьогоднішнє свято знаковим для всієї країни.

Символ танкових військ – латна рукавиця з перначем XVI століття на честь перемоги об’єднаних військ на чолі з князем Костянтином Острозьким над військом Московського князівства під Оршею у 1514 році – нагадує про тяглість нашої воєнної історії та цивілізаційний вибір.

Боротьба за незалежність і право повернутися до європейської родини триває й досі, а наше прагнення бути частиною євроатлантичного безпекового простору з початком російської збройної агресії тільки посилилося. Запевняю, Збройні Сили України та, зокрема, танкові війська із кожним днем все більше наближаються до повної взаємосумісності зі збройними силами держав-членів НАТО.

Дякую військовослужбовцям, працівникам, інженерам і ветеранам танкових військ за сумлінне виконання обов’язків, гідне служіння Українському народові, неоціненний внесок у нашу Перемогу.

Вічна шана і слава героям, які загинули захищаючи рідну землю. Вони завжди житимуть у наших серцях і вдячній пам’яті нащадків.

Вірю, що прийдешні покоління українців будуть гідними громадянами, адже мають за взірець подвиги легендарних воїнів-танкістів Артема Абрамовича, Олександра Мороза, Василя Божка та багатьох інших.

Слава воїнам-танкістам!

Слава Україні!

Головнокомандувач Збройних Сил України
генерал-полковник Руслан ХОМЧАК

Повідомляє Facebook-сторінка Генерального штабу ЗСУ

Читайте нас в Telegram