ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 100 майбутніх офіцерів-танкістів присягнули на вірність українському народу

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Вересня 2020, 15:30

На передодні Дня танкістів у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» курсанти першого курсу склали Військову присягу на вірність українському народу.

Урочисті заходи розпочалися з покладання квітів до пам’ятника легендарному танку Т-34 – символу мужності й героїзму воїнів-танкістів і пам’ятників випускникам навчального закладу Героям України капітанам Сергію Колодію та Олександру Лавренку.

Цього року в стінах славетного навчального закладу розпочали навчання понад 100 курсантів-першокурсників, серед яких шестеро курсантів -продовжувачів військових династій.

Першокурсників привітали почесний ректор Національного технічного університету «ХПІ», професор Леонід Товажнянський, начальник Військового інституті танкових військ Національного технічного університету «ХПІ» полковник Олександр Серпухов та викладацький склад вишу.

– З кожним роком усе більше охочих виявляють бажання навчатися у стінах нашого інституту. Також ми другий рік поспіль відкриваємо двері навчального закладу для дівчат. Цього року було зараховано 11 представниць прекрасної статі, двоє з яких вже мають досвід військової служби. Хочу всім присутнім побажати витримки, натхнення у навчанні та старанності у службі, – зазначив у виступі начальник Військового інституті танкових військ НТУ «ХПІ» полковник Олександр Серпухов.

За традицією, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан благословив та освятив першокурсників на ратну службу та успішне навчання.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram