ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Збори з комфортом: резервістів на Дніпропетровщині «приймають» нові казарми

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Вересня 2020, 13:11 1
????????????????????????????????????

На Дніпропетровщині понад шістсот військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги беруть участь у зборах, під час яких вони відновлюють навички з вогневої, інженерної та тактико-спеціальної підготовки. Особливістю цьогорічних зборів є те, що призвані резервісти – перші мешканці нових казарм, які побудовані для розміщення підрозділів, що проходять вишкіл на 239-му загальновійськовому полігоні. Раніше особовий склад проживав у наметовому таборі.

Призвані на 30-денні навчальні збори військовозобов’язані та резервісти військових частин Корпусу резервупід керівництвом досвідчених інструкторів уже відновили знання із заходів безпеки та надання першої медичної допомоги. Наразі на полігоні триває фахова підготовка. Резервісти виконують практичні вправи зі стрілецької зброї, згадують види мінно-вибухових пристроїв та основи інженерно-саперної справи, вивчають сучасні засоби зв’язку.

Після завершення підготовки у підрозділах на резервістів чекає триденне бойове злагодження у складі батальйонно-тактичної групи, після чого вони роз’їдуться по домівках.

38-річний Сергій з Балаклеї у зборах оперативного резерву другої черги бере участь вже шостий раз. Він опановує великокаліберний кулемет ДШК. Раніше був старшим стрільцем.

Чоловік розповідає, що нова спеціальність йому подобається, програмою підготовки та умовами проживання також задоволений – особовий склад розселений у нових казармах полігона. Ці приміщення були введені в експлуатацію цього року і обладнані всім необхідним для комфортного проживання.

– Нові казарми – відмінні, це краще, що я бачив за увесь час. Не можна порівнювати з усіма казармами,  де я був. А про різницю з наметами годі й говорити, – каже Сергій.

Інший резервіст Іван Афанасьєв на зборах уперше,також уперше стикається з «Дашкою». Хлопець відслужив строкову службу, нещодавно отримав повістку на збори.

– Порівняно зі строковою, тут краще – більший обсяг бойової підготовки. Враження від ДШК лише позитивні, я б ще продовжив, треба вдосконалюватися, вчитися, – ділиться враженнями Іван Афанасьєв.

Користуючись нагодою, разом із резервістами вдосконалює свої навички володіння великокаліберним кулеметом і менеджер бойової підготовки бригади резерву Аліна Бона. Свій бойовий досвід дівчина здобувала у складі окремої механізованої бригадиімені князя Володимира Мономаха. Згадує, як у 2017 році до бригади на навчання прибували резервісти ОР-2. Сьогоднішні – за її оцінкою, більш фахово підготовані та вмотивовані.

–Рівень їхньої фахової підготовки дуже відрізняється, порівняно з сімнадцятим роком. Та й настрій у людей кращий – це помітно. Погодьтеся, після стрільб чи занять на полігоні приємно зайти у нову казарму, сходити в душ. Бачу, що їм подобаються збори, і результат є, – зазначає Аліна Бона.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл