ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Воды нет – она ушла!» – відповідь окупантів кримчанам

Blogger pool Лонгрід
Прочитаєте за: 3 хв. 7 Серпня 2020, 15:43

З Криму продовжують надходити невтішні новини: місцеві мешканці все частіше скаржаться на перебої водопостачання або взагалі його відсутність. Колись курортний край висихає на очах, але російських окупантів це не хвилює.

В одному із сюжетів російського ТБ люди розповідають про реалії сьогодення на півострові. Зокрема, жителі Мирного, що поряд із Сімферополем, бідкаються, що води в їхньому селі більше немає. Зникла вона близько тижня тому.

Рідину їм почали доставляти водовозками. Так, саме рідину, а не воду. Місцеві вважають її непридатною до споживання й використовують як технічну для миття посуду та зливання унітазів. А в перші дні її взагалі привозили з піском і листям. Утім, мешканці Мирного готові стояти в чергах під палючим сонцем, щоб отримати хоча б трохи «життєдайної». Словом, повернення «совка» у всій красі з чергами, на які так очікували ті, хто ходив на референдуми і волав «За Россию!». Отримали? Так, адже тепер у черзі можна і себе показати, і з людьми поспілкуватися.

На жаль, про літніх людей та інвалідів, які не можуть покинути домівки, щоб дійти до водовозки, говорити взагалі не доводиться. Соцслужби? Ні, не чули! Місцева окупаційна «влада» відмовила нужденним у доставці води до квартир. Ситуація складається доволі плачевна.

Тим часом на запитання мешканців села до окупаційної «влади» «Де вода та що робити?» їм відповіли: «Воды в скважине нет – она ушла

Зі свого боку в «адміністрації» Сімферопольського району даремно часу не гаяли і не розгубилися – за проблему взялися ще торік. Пробурили кілька нових свердловин, які виявилися даремними, адже вода в них так і не з’явилася. Головне було ж кошти «розпиляти», а місцеві й без води протягнуть якось…

Деякі з мешканців Мирного скаржаться, що торішньої зими через перебої з водою вони залишилися без опалення. Рік, що минає, вочевидь ще сухіший, тому наступна зима принесе в домівки лише холод.

Ось і ціна «родной гавани» та вищих пенсій, ніж в Україні…

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
У Києво-Печерській лаврі освятили військові ікони для армійських корпусів і бригад
У Києво-Печерській лаврі освятили військові ікони для армійських корпусів і бригад

У храмі Антонія і Феодосія Печерських, що в Києво-Печерській лаврі, освятили військові ікони.

«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину
«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину

Танки Leopard, які Україна отримала від Швеції, продовжують воювати на найгарячіших напрямках фронту.

Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України
Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України

Командир підрозділу «BULAVA» Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького на позивний «Халк» отримав звання Героя України.

Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках
Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках

Від початку доби російські війська 61 раз атакували позиції Сил оборони України.

Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном
Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном

Володимир Зеленський та Емманюель Макрон обговорили посилення української ППО, антибалістичний захист і євроінтеграцію України.

«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ
«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ

На російських ударних дронах, якими окупанти атакували столицю, помітили написи «За Иран» просто на бортах безпілотників.

ВАКАНСІЇ
Діловод персоналу

від 23000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Гранатометник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стаpший стpілець-опеpатоp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій – механік БМП

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Командир відділення

від 22000 до 52000 грн

Одеса

Військова частина А4055

--- ---