ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Російські «бойові маги» надувають свої храми

26 Серпня 2020, 12:26

У Росії продовжується злиття армії та церкви в єдиному скрепному угарі. Уже стали звичними освячення російськими священниками балістичних ракет та іншого озброєння. РПЦ у своєму намаганні контролювати всі сфери життєдіяльності зайшла настільки далеко, що готова супроводжувати навіть російських десантників під час виконання завдань. Для цього вже створені спеціальні надувні храми, які десантуються з літака.

Ще в 2012 році були проведені навчання з розгортання такого «острівця духовності». Як зазначалося, мобільна церква являє собою велику надувну палатку на спеціальній парашутній платформі П-7, яка використовується для військової техніки й вантажів. До намету додається церковне начиння, зокрема вівтар, ікони та інші предмети, необхідні для відправлення богослужінь. Усе начиння загорнуте в поролон, щоб нічого не розбилося під час десантування. Ікони в храмі ВДВ також відповідають специфіці ситуації: вони виготовлені на банерній тканині. Подібний мобільний храм  розгортають за 5-7 хвилин. Не здивуюсь, якщо незабаром з’являться нормативи з розгортання «летючого» храму.

А для того, аби попи РПЦ не дуже виділялися на полі бою (певно, коли розповідатимуть про заповідь «Не вбивай!») нещодавно в підмосковній Кубинці представили нову польову форму для священнослужителів. Разом із попівським одностроєм на оглядини виставили й церковне знаряддя в стилі «мілітарі»: від тривожної валізи з іконами до свічок зеленого кольору. А як же по-іншому має відбуватися в «скрепній» країні. Кожен постріл «русских витязей», які несуть на своїх штиках «руський мир», має бути освячений російським духовенством.

Слід зазначити, що камуфльовані ряси російських попів викликали досить бурхливу реакцію користувачів соцмереж. Дехто порівняв російських священників у польових одностроях із бойовими магами з комп’ютерних ігор, а комусь згадався образ переможниці Євробачення – 2014 Кончіти Вурст. Як там не є, але адекватній людині спокійно сприймати цей мракобісний треш досить важко.

 

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Сюжет