ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент вручив орден «Золота Зірка» сестрі Героя України Сергія Михальчука, а також бойові прапори командирам частин, яким присвоєні почесні найменування

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Серпня 2020, 11:47

У День Державного прапора України Президент Володимир Зеленський вручив орден «Золота Зірка» сестрі сержанта Сергія Михальчука, який був удостоєний звання Героя України посмертно. Глава держави також вручив бойові прапори та стрічки до них командирам частин, які отримали почесні найменування за бойові заслуги, мужність, високий професіоналізм та з огляду на зразкове виконання поставлених завдань особовим складом. Про це повідомляє Офіс Президента.

«Символічно, що саме в цей день будуть вручені бойові прапори та присвоєні почесні найменування військовим частинам Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України. На них замайорять стрічки з іменами видатних особистостей. Як минулого, так і нашого сьогодення. Одним із них є сержант Сергій Михальчук, Герой України. На превеликий жаль – посмертно», – сказав Володимир Зеленський під час церемонії підняття Державного прапора України на військовому летовищі у Василькові Київської області.

Глава держави також повідомив, що Четверта бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримує почесне найменування «імені Героя України сержанта Сергія Михальчука».

Президент присвоїв звання Героя України Сергію Михальчуку 25 березня 2020 року за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. 21-річний нацгвардієць загинув 14 грудня 2019 року на Донбасі внаслідок артобстрілу. Під час вибуху сержант прикрив собою бойового побратима.

Бойові прапори та стрічки до них Глава держави також вручив командирам 24-го окремого штурмового батальйону 53-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних сил України, що отримав почесне найменування «Айдар»; 40-ї окремої артилерійської бригади оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних сил України, яка віднині матиме почесне найменування «імені Великого князя Вітовта»; 35-ї окремої бригади морської піхоти Командування морської піхоти Військово-Морських сил Збройних сил України, яка носитиме почесне найменування «імені контр-адмірала Михайла Остроградського»; військової частини А1788 Сил спеціальних операцій Збройних сил України (почесне найменування «імені князя Ізяслава Мстиславича»); 27-ї бригади Національної гвардії України, що отримала почесне найменування «Печерська»; 9-го полку оперативного призначення Національної гвардії України, який отримав почесне найменування «імені Героя України лейтенанта Богдана Завади»; 23-ї окремої бригади охорони громадського порядку Національної гвардії України, яка отримала почесне найменування «Хортиця».

Бойові прапори також одержали Регіональне управління Морської охорони Державної прикордонної служби України та Навчальний центр морської охорони Регіонального управління Морської охорони ДПСУ.

В урочистостях взяли участь представники уряду, депутати, президенти України минулих років.

Читайте нас в Telegram
«Дивимося, що літає, тоді глушимо»: за два роки засоби РЕБ еволюціонували небаченими темпами
«Дивимося, що літає, тоді глушимо»: за два роки засоби РЕБ еволюціонували небаченими темпами

Через постійні зміну тактики противником, РЕБ стає інтелектуальнішим та адаптивнішим.

Уражено три склади боєприпасів та інші логістичні об’єкти ворога — Генштаб ЗСУ
Уражено три склади боєприпасів та інші логістичні об’єкти ворога — Генштаб ЗСУ

20 квітня та в ніч на 21 квітня Сили оборони України завдали ударів по низці важливих об'єктів російського агресора в росія та на тимчасово окупованих територія

У Запорізькій області закрили антидроновими сітками 200 кілометрів автошляхів
У Запорізькій області закрили антидроновими сітками 200 кілометрів автошляхів

Фахівці Державної спеціальної служби транспорту закрили від російських дронів вже 200 кілометрів автошляхів у Запорізькій області.

Ліцеїст-терорист: у Кременчуку затримали школяра, який готував подвійний теракт
Ліцеїст-терорист: у Кременчуку затримали школяра, який готував подвійний теракт

Зловмисник заклав біля місцевого відділку поліції два саморобні вибухові пристрої (СВП) з дистанційною активацією.

Вибили «страйк»: дронарі вдарили по автівці з купою окупантів
Вибили «страйк»: дронарі вдарили по автівці з купою окупантів

На Лиманському напрямку пілоти Signum уночі завдали ударів по засобах звʼязку окупантів та відпрацювали по ворожих укриттях і техніці.

Зенітники 42-ї бригади вперше збили два реактивні «Шахеди»
Зенітники 42-ї бригади вперше збили два реактивні «Шахеди»

Зенітний ракетний дивізіон 42-ї бригади знищив одразу два реактивні дрони типу Shahed.

ВАКАНСІЇ
Начальник ремонтної майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Начальник складу, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)

Психолог

від 20000 до 50000 грн

Слов'янськ

Військова частина 2240 НГУ

Артилерист, військовослужбовець

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

Старший стрілець-оператор

від 21000 до 21000 грн

Звенигородка

Військова частина А7325

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

Старобільський РТЦК та СП

--- ---