ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Херсонщині провели тренування зі злагодженості розрахунків РСЗВ «Смерч»

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Серпня 2020, 10:07

За наказом Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, на одному з полігонів Херсонської області, проведено планові заняття зі злагодженості розрахунків реактивних систем залпового вогню «Смерч» та тактичних ракетних комплексів «Точка-У».

Польові тренування пройшли в умовах, максимально наближених до бойових. В лічені хвилини потужна та високоточна зброя була приведена в бойову готовність до ураження цілей.
– В угрупуванні військ, які боронять південь України, згідно плану, щодня тривають заходи бойової підготовки. Тому, саме завдяки гарним вмінням та навичкам наші воїни демонструють добрий вишкіл та високу професійну майстерність, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України, батареї і розрахунки швидко здійснили марш, зайняли вогневі позиції, розгорнулись і відпрацьовували точне наведення на цілі. Вже на завершення вони оперативно і швидко відійшли з позицій та вирушили до районів зосередження.
В районах відповідальності Командування об’єднаних сил Збройних Сил обстановка стабільна та контрольована, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Стежте за нами в Instagram