ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Завдячуємо тим, хто загинув, захищаючи Україну – Голова Верховної Ради Дмитро Разумков

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Серпня 2020, 11:29 5

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков звернувся до українців з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Похмурий

«Україна пам’ятає і завжди пам’ятатиме своїх героїв. Ми мріємо про завершення війни на Сході України, сподіваємося, що кожен воїн повернеться живим до своїх близьких, і нарешті на всій нашій території запанує мир. Але кожним новим днем ми завдячуємо також тим, хто вже не повернеться з цієї війни. Завдячуємо тим, хто загинув, захищаючи Україну. Світла пам’ять, вічна шана і безмежна вдячність!», – йдеться в зверненні Дмитра Разумкова на сторінці ВР в Facebook.

За його словами, дуже часто в історії України наступали часи, коли доводилося відстоювати право на самостійність зі зброєю в руках. «Такі сторінки історії загартували Україну, зробили її сильнішою і впевненішою, але натомість забрали найцінніше – людські життя», – зазначив Разумков.

Голова ВР наголосив, що з 2014 року Україна знову змушена боротися за свободу і суверенітет ціною життів військовослужбовців, добровольців – героїв, які стали на захист Батьківщини і її територіальної цілісності.

«Довгоочікуваний режим тиші, який ми маємо сьогодні – це добрий знак, але не привід забувати, скільки життів було втрачено за ці шість років боротьби на Сході», – зазначив Разумков.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини