ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Огляд новин ОВТ: артилерійська система нового покоління, новий іспанський Dragon і нові білоруські бронемашини  

Прочитаєте за: 4 хв. 29 Серпня 2020, 9:47 1

Для всіх, хто цікавиться новинами озброєння та військової техніки іноземного виробництва, АрміяInform підготувала огляд найважливіших подій у цій сфері за останній тиждень. Читайте також про тестування нової версії танка Abrams і систему командування та управління IBCS.

Паладін M109A7 — нове доповнення до сімї GREYWOLF

BAE Systems створила для американської армії артилерійську систему нового покоління. Перший кавалерійський дивізіон повідомив, що бригада GREYWOLF отримала артилерійські системи Paladin M109A7, гаубиці BAE Systems M109.

Ця гаубиця нового покоління має розширені можливості: нове шасі, двигун, трансмісію, підвіску та кермову систему — компоненти, спільні для армійських бойових транспортних засобів Bradley. M109A7 дасть змогу зменшити логістичне навантаження на бронетанкову бригаду США та допоможе підтримувати пожежні бригади.

9 квітня 2014 року армія прийняла першу самохідну гаубицю початкової продукції M109A7.

Dragon для Іспанії

General Dynamic оголосила, що її дочірня компанія General Dynamics European Land Systems-Santa Bárbara Sistemas (GDELS-SBS) вироблятиме для іспанської армії новітні колісні бойові машини 8×8 (VCR).

За даними компанії, сума контракту — 2,06 мільярда доларів США на постачання 348 бойових машин, їхнє обслуговування та підтримку життєвого циклу, а також підтримку їхньої міжнародної комерціалізації.

Транспортний засіб, названий іспанською армією Dragon, базується на бойовому колісному транспортному засобі GDELS 8×8 PIRANHA 5 і містить всі національні іспанські технології відповідно до вимог Міністерства оборони Іспанії. Очікується, що він буде поставлений протягом семи років.

Спільне підприємство GDELS-SBS вироблятиме нові колісні бойові машини 8×8 у Трубії та Севільї за співпраці з іншими підприємствами Іспанії. Виробництво було створено для забезпечення повного задоволення всіх цілей та потреб іспанської армії та Міністерства оборони Іспанії.

Білорусь розробляє нову легку броньовану машину

Мінський завод колісних тракторів розроблятиме новий легкий броньований автомобіль VOLAT MZKT-490101. Машина призначена для перевезення особового складу та спеціальних озброєних комплексів.

MZKT-490101 матиме колісний привід 4×4, посилену раму та платформу вантажністю 1800 кг для експлуатації в умовах бездоріжжя.

Новий легковий броньований автомобіль буде оснащений 6-літровим двигуном Doosan DL06 (Корея) та автоматичною гідромеханічною коробкою передач Allison (США). Двигун забезпечить вихідну потужність 215 к.с., що дозволить транспортному засобу розвивати швидкість до 120 км/год.

MZKT-490101 матиме новий дизайн: кабіна екіпажу буде розташована поруч з машинним відділенням у передній частині транспортного засобу, а відділення для військ — позаду. Машина матиме скляні вікна стійкі до куль, що підвищить безпеку пасажирів. Також екіпаж і пасажири будуть захищені від вибухів мін і саморобних вибухових пристроїв.

Автомобіль можна налаштувати на роботу в бойових діях, розвідці, управлінні, патрулюванні, наданні швидкої допомоги та матеріально-технічного забезпечення. Він матиме високу мобільність і чудові позашляхові характеристики.

Перші постріли з новітньої версії танка «Абрамс» у США

Армія США повідомила, що солдати бригади GREYWOLF уперше протестували новий польовий головний бойовий танк M1A2 SEP V3 Abrams на полігоні Sugar Loaf Range на Форт-Гуді.

Третій батальйон, 8-й кавалерійський полк, бойова група 3-ї бронетанкової бригади провели перші тестування, щоб переконатися в надійності та безпечності машини під час стрільби.

Новий Абрамс має численні оновлення, наприклад, допоміжний блок живлення на задній панелі, двигун меншого розміру та спрощену систему управління пожежами.

Успішні випробування нової системи командування та управління IBCS

Корпорація Northrop Grumman повідомила, що її система бойового управління (IBCS) продовжує показувати гарні показники у боротьбі з надзвичайно складними цілями під час бойових випробувань.

Під час льотних випробувань армія США вдало перехопила високошвидкісну тактичну балістичну ракетну та крилату ціль з допомогою нової системи командування та управління IBCS. Цільові ракети стали частиною другого випробування під час тестування нової системи на полігоні Вайт-Сандс, штат Нью-Мексико. Це продемонструвало можливості нової системи отримувати, відстежувати, ідентифікувати та вражати різні цілі з різних місць, швидкості та висоти.

Система IBCS є центральним елементом протиповітряної та протиракетної оборони армії США. IBCS дає змогу зливати інформацію з декількох різних датчиків для створення єдиної картини повітря, а також залучати всі наявні чинники для подолання загроз.

 Підготувала Ганна Кравченко

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Озброєння та техніка