ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

18-річна українка Ярослава Магучіх стала «золотою висотницею» Діамантової ліги

Новини
24 Серпня 2020, 12:06
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Стокгольмі відбувся другий етап Діамантової ліги з легкої атлетики. Приємний подарунок до Дня Незалежності України зробили своїм прихильникам армійські стрибунки у висоту. 18-річна Ярослава Магучіх знову довела, що на сьогодні є одною з найкращих висотниць світу. Вона перемогла з результатом 2 метри і виборола «золото» турніру. Другою стала її подруга по армійській команді і національній збірній Юлія Левченко, яка завершила змагання в секторі стрибків у висоту з результатом 1,98 метра, випередивши австралійку, що посіла третє місце.

Слід зазначити, що це вже друга поспіль перемога Ярослави Магучіх у змаганнях Діамантової ліги. На цьому ж турнірі українка Марина Бех-Романчук виборола «золото» в стрибках у довжину, а Анна Рижикова  здобула «срібло» в бігу на 400 метрів з бар’єрами.

Кореспондент АрміяInform

«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині
«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині

Механік-водій американського танка Abrams Павло розповів, як машина витримала підрив на протитанкових мінах у Курській області та врятувала екіпаж.

Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»
Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»

Начальника тилу навчального полку засудили до 10 років ув’язнення за розкрадання продовольства ЗСУ майже на пів мільйона гривень і позбавили звання «майор».

Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів
Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів

Дрони батальйону Black Sky 3-ї бригади НГУ «Спартан» знищили російський катер у тимчасово окупованому Маріуполі.

Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

ВАКАНСІЇ
WorkUa Механік-водій МТЛБ (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Водій

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

WorkUa Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Olx Стрілець-снайпер

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

RobotaUa Водій категорії С

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)