ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Житомирі проходить яскраве та феєричне авіашоу KOROLEV AVIA FEST

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Серпня 2020, 15:59

У Житомирі на території Житомирського аеропорту в рамках XIV міжнародного авіазльоту імені С. П. Корольова проходить космічний фестиваль KOROLEV AVIA FEST. Тисячі житомирян і гостей обласного центру приїхали на летовище, щоб стати свідками незабутнього авіаційного шоу.

У рамках фестивалю в аеропорту відбувається показ авіаційної техніки — як статичний, так і під час виконання польотів, а також фігур вільного та вищого пілотажу. Крім десятків зразків вертольотів та літаків малої авіації, свою міць і професіоналізм показали й військові льотчики — екіпажі вертольотів Мі-8, навчально-тренувальних літаків L-39 і бойових винищувачів Су-27, які здійснили проліт над учасниками фестивалю.

Цивільні льотчики зі складу збірної команди України з вищого пілотажу подарували глядачам видовищне авіашоу.

Активну участь у фестивалі взяли й військові. Відкрив KOROLEV AVIA FEST зведений оркестр Житомирського гарнізону — музиканти Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова та 95-ї  десантно-штурмової бригади. Також у приміщенні Міжнародного аеропорту імені С. П. Корольова працює експозиція Житомирського військового інституту, де красуні-дівчата у курсантських одностроях рекламують свій виш та службу у війську, озброївшись буклетами, а курсанти та офіцери показують охочим безпілотні літальні апарати вітчизняного виробництва й розповідають про їхні можливості. Так, гості фестивалю можуть побачити БПАК «Лелека 100», SPARROW, А1-С «Фурія» та PD-1. Хлопці із задоволенням розповідають про потужності цих комплексів, і з їхніх слів одразу відчуваєш: це справді їхня улюблена справа!

А курсанти, які серйозно займаються бойовими єдиноборствами, показали присутнім можливості бойової армійської системи БАРС, причому своїми можливостями публіку здивували не лише хлопці, а й дівчата. Крім того, всі охочі мали можливість подивитися та виконати неповне розкладання й складання автоматів Калашникова та пістолетів Макарова. І, звичайно, сфотографуватися зі зброєю в руках на пам’ять.

Тренування БАРС в інституті проходять у секції, в яку не так просто потрапити, адже тут є посвячення у БАРСи – на відповідний шеврон курсанти складають іспит, не набагато легший від екзамену на легендарний краповий берет.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram