ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За рік – із цивільних бакалаврів у командири десантно-штурмових підрозділів

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Серпня 2020, 13:56

Слухачі Курсів лідерства офіцерського складу тактичного рівня у Військовій академії (м. Одеса) успішно склали єдиний комплексний екзамен – фінальний етап їхньої підготовки до отримання звання «молодший лейтенант».

Упродовж року військовослужбовці, які раніше здобули цивільну освіту рівня «бакалавр» та вступили на курси лідерства у Військовій академії, опанували фах командирів підрозділів десантно-штурмових військ.

Під час комплексного іспиту випускники продемонстрували всі свої знання та навики у новій для них військовій професії. Це, зокрема, ухвалення рішення на дії в рейді та нанесення його на робочу карту, постановка підлеглим бойового завдання, відпрацювання процедури управління підрозділом за стандартами NATO TLP. Troop-leading procedures (TLP) – це стандарт країн Альянсу, що визначає послідовність дій, які дозволяють командиру роти (взводу) ефективно використовувати наявний час у плануванні, підготовці, виконанні та оцінюванні бойових завдань.

Під час практичного відпрацювання ухвалених рішень усі слухачі курсів успішно виконали поставлені навчально-бойові завдання

Після завершення іспиту члени екзаменаційної комісії відзначили високий рівень знань випускників, їхню здатність вміло керувати підрозділом за будь-якими ввідними.

Також зазначимо, що з цього року у Військовій академії (м. Одеса) розпочалась підготовка офіцерів на Курсах лідерства за новими спеціальностями. Тож уже за рік українське військо поповнять фахівці з продовольчого та речового забезпечення, організації будівництва та експлуатації будівель і споруд спеціального та загального призначення.

Фото: пресслужба Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook