ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У «Заході» відзначили ветеранів та волонтерів України

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Серпня 2020, 13:05

Напередодні Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України, аби відзначити учасників російсько-української війни і волонтерів, які надають допомогу підрозділам Оперативного командування «Захід», за рішенням командувача військ цього регіону на території прикордоння у Закарпатті проведено низку зустрічей з головами Берегівської та Виноградівської райдержадміністрацій і директором «Берегівського лісогосподарства».

У списку нагороджених почесними відзнаками командувача ОК «Захід» – військком Виноградівського РВК підполковник Сергій Зейкан, підприємець Іван Яношович і провідний мисливствознавець ДП «Берегівське лісове господарство» Василь Головня. Окрім того, колективу телерадіокомпанії «Мукачево (М-Студіо)» в особі директора Володимира Шубця вручено цінний подарунок.

– Від імені командувача військ ОК «Захід» генерал-майора Сергія Шаптали щиро дякую вашому колективу за якісне і своєчасне висвітлення діяльності оперативного командування. Бажаю вам швидких перемог в інформаційній війні, адже з перемогою у ній ми здобудемо перемогу і в гібридній, – зазначив начальник відділення цивільно-військового співробітництва штабу управління ОК «Захід» підполковник Андрій Рисюк.

Фото: Позаштатна група виховання учнівської молоді управління ОК «Захід»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram