ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командування Медичних сил ЗС України рішуче засуджує будь-які прояви корупції в Українському війську

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Серпня 2020, 18:25

Командування Медичних сил ЗС України підтверджує факт проведення правоохоронними органами слідчих дій щодо можливої причетності посадових осіб Медичних сил Збройних Сил України (начальника управління медичного постачання Командування Медичних сил та начальника медичної служби однієї з військових частин Збройних Сил України) до вчинення корупційного правопорушення. Про це йдеться на фейсбук-сторінці військово-медичного відомства.

«Керівництво Міністерства оборони та Збройних Сил України призначило службове розслідування для встановлення причин та обставин скоєння злочину. На час його проведення зазначених посадових осіб усунуто від виконання службових обов’язків», — повідомили в пресслужбі Командування Медичних сил ЗС України.

Зазначено, що керівництво Медичних сил Збройних Сил України налагодило співпрацю з правоохоронними органами щодо надання всієї необхідної інформації для проведення всебічного та об’єктивного розслідування.

«У разі доведення вини військовослужбовців Медичних сил Збройних Сил України у здійсненні корупційного діяння буде ухвалене рішення щодо їхнього подальшого звільнення з лав Збройних Сил України», -— наголосили у відомстві.

Командування Медичних сил Збройних Сил України рішуче засуджує здійснення будь-яких злочинів, які паплюжать Українське військо, а особливо військових медиків!

Водночас Командування Медичних Сил Збройних Сил України працює в штатному режимі, зазначені слідчі дії не впливають на стан медичного забезпечення Українського війська.

5
1
Читайте нас в Telegram