ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Головне управління Нацполіції Донеччини поінформувало про кількість ідентифікованих загиблих у регіоні військових з 2014 року

Важливі новини Новини
13 Серпня 2020, 16:03
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

43 тіла загиблих невпізнаних військовослужбовців на Донеччині вдалося ідентифікувати в період з 2014-го по 2020 рік. Про це кореспондентці АрміяInform повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області.

– Упродовж 2014-2020 років слідчі підрозділів Головного управління Нацполіції у Донецькій області зареєстрували кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 157 військовослужбовців. З початку поточного року такі факти слідчі підрозділів ГУНП у Донецькій області не реєстрували, – зазначили у відповіді на наш запит.

– З 2014 по 2020 роки зафіксовано 1276 фактів загибелі військовослужбовців, зокрема 23 факти в поточному році. З числа розпочатих кримінальних проваджень за фактами виявлення непізнаних трупів упродовж зазначеного періоду ідентифіковано 43 особи військовослужбовців, – йдеться у відповіді.

На запитання, яким чином проводиться ідентифікація загиблих і чи були зафіксовані помилки у впізнанні останків, ми отримали таку відповідь: «Ідентифікація загиблих військовослужбовців під час проведення досудового розслідування у кримінальних провадженнях здійснюється через проведення молекулярно-генетичних експертиз. Вказати, чи були факти помилок в ідентифікації, неможливо, оскільки у висновках експерти зазначають відсоток можливого збігу ДНК-профілю трупа та ДНК-профілю ймовірних родичів загиблого, який здебільшого становить 99,9 %».

Крім того, АрміяInform стало відомо, що слідче управління ГУНП в Донецькій області не веде окремої статистики щодо ідентифікованих тіл на терені ОРДЛО і переданих на контрольовану урядом України територію. Заходи з пошуку та ідентифікації загиблих військовослужбовців тривають і тепер.

Кореспондент АрміяInform

Бойові виплати, тилова надбавка: що передбачає нова система додаткових грошових винагород
Бойові виплати, тилова надбавка: що передбачає нова система додаткових грошових винагород

У Силах оборони України оновили правила виплат додаткових грошових нагород для військовослужбовців.

«Вона була іржава, але це була вода»: як гвардієць «Маестро» вижив під завалами розбомбленого будинку в Торецьку
«Вона була іржава, але це була вода»: як гвардієць «Маестро» вижив під завалами розбомбленого будинку в Торецьку

Гвардієць 2-го Шосткинського полку з позивним «Маестро» розповів про один із найважчих виходів на позиції у Торецьку.

Змагання бомберів та FPV: воїни 66-ї бригади рознесли групу окупанітв у «зеленці»
Змагання бомберів та FPV: воїни 66-ї бригади рознесли групу окупанітв у «зеленці»

Бійці 66-ї бригади знищили двох російських окупантів, які намагалися сховатися в густій рослинності.

Лук і три стріли, спрямовані в небо: у Києві відкрили пам’ятний знак на честь воїнів-зенітників ЗСУ
Лук і три стріли, спрямовані в небо: у Києві відкрили пам’ятний знак на честь воїнів-зенітників ЗСУ

На Алеї українського війська в Києві відкрили пам’ятний знак воїнам зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗСУ.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Зв’язківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

RobotaUa Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Olx Токар, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Сарата

18 окремий батальйон 35 ОБрМП

WorkUa Водій в ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

RobotaUa Майстер БПЛА, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ