ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нові постачання у війська у 2020 році: кобура, адміністративна сумка і “беруші”

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Серпня 2020, 17:35 34

Технічні еталонні специфікації прописані, а це означає, що зовсім скоро “беруші”, кобура й адміністративна сумка надійдуть у війська. Кореспондентка АрміяInform дізнавалася, яким новинкам радітимуть українські захисники вже цього року.

Кобура 2020: виріб підійде і для шульги

Як повідомили в Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України, цього року військовослужбовці матимуть у забезпеченні ще кілька новинок. Це, зокрема, “беруші”, кобура та адміністративна сумка.

Матеріал для кобури застосували поліамідний стандартний, типу − 1. За цією специфікацією виріб є стійким до зносу. Також тут застосоване поліуретанове покриття.

Цікавинкою є той факт, що раніше стегнове кріплення кобури було відсутнє, а нині його впровадили задля того, щоб магазин комфортно розташовувався і був завжди в комплекті нової кобури.

Слід підкреслити, що виріб виготовили для застосування як лівою, так і правою рукою, з урахуванням особливостей людини. А система Molle дозволить прикріпити кобуру будь-куди для зручного транспортування й під час виконання бойових завдань.

Розробники кажуть, що тестові випробування показали, що виріб зручний завдяки платформі. А от страхувальний трос — точно не розріжеш і не порвеш. Адже виконаний він зі стійких матеріалів, обшитих поліамідом. Тож зброя зберігатиметься у надійній кобурі, як запевняють розробники.

Адміністративна сумка, появу якої ми раніше анонсували, також готова для постачання на склади ЗС України.

Нюанси й зауваження тестового носіння тут враховані. Зокрема, офіцери командного складу й курсанти зауважили, що не для всіх ноутбуків підходить розмір виробу. Отже, збільшено розмір, а також для зручності виготовили знімний наплічник. Тепер можна його регулювати як завгодно.

Фахівці-розробники добряче попрацювали над ергономікою сумки і  зручністю: тут є кишені для топографічних карт, канцелярських предметів тощо.

Погодьтеся, що сучасна адміністративна сумка краща за «дубовий» радянський планшет чи рюкзак з минулого століття, ще й придбаний власним коштом.

Також фахівці Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України розповіли, що нові “беруші” розроблені двох видів. Обидва комплекти будуть зручними як для танкістів, так і артилеристів чи інших підрозділів ЗСУ. Відрізняється лише ціна виробу й, власне, спосіб застосування, а щодо основної функції — вона подібна.

Слід зауважити, що виготовлення цього виробу, до речі, відповідає спеціально розробленому державному стандарту. Тож сумнівів щодо якості  складників-матеріалів і необхідної стійкості “беруш” до зовнішніх впливів немає.

 

21
3

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Публікації