ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На соціальну та професійну адаптацію учасників АТО на Донеччині виділено понад 1,5 млн грн

Новини Соціальний захист
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Серпня 2020, 13:34

У 2020 році на Донеччині за бюджетною програмою «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції гідності, учасників АТО та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ у Донецькій і Луганській областях» передбачені видатки в обсязі майже 6 млн 800 тис. грн. Про це кореспондентці АрміяInform повідомили в Департаменті соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації.

Зокрема за напрямом соціальної та професійної адаптації на Донеччині передбачено кошти в розмірі 1 млн 550 тис. грн, за які планується надати послуги з професійної адаптації для понад 200 осіб.

Також органи соціального захисту населення області проводять роботу з укладання тристоронніх угод на навчання або підвищення кваліфікації учасників АТО та ООС.

Слід зауважити, що з початку року укладено договори для 108 осіб на загальну суму понад 611 тис. грн. Навчання, зокрема і дистанційне, в умовах карантину пройшли 30 учасників АТО.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Врятував життя ворогу — мінометник «Хижаків» полонив у Торецьку окупанта з Дагестану

Врятував життя ворогу — мінометник «Хижаків» полонив у Торецьку окупанта з Дагестану

Майор патрульної поліції Одеської області на ім’я Павло, який наразі б’ється з російськими загарбниками в Торецьку, захопив у полон ворожого штурмовика з Дагестану.

Mortal Kombat — окупанти влаштовують смертельні бої, щоб спокутати своє дезертирство

Mortal Kombat — окупанти влаштовують смертельні бої, щоб спокутати своє дезертирство

Російське командування не лише розстрілює своїх підлеглих, які відмовляються йти у «м’ясний» штурм або втекли зі своїх позицій, а й провокує між ними справжні смертельні бої.

Спроба прориву на БМД під Часовим Яром — мінус три «коробочки» та десант: Сили оборони дали відсіч окупантам

Спроба прориву на БМД під Часовим Яром — мінус три «коробочки» та десант: Сили оборони дали відсіч окупантам

Спроба окупантів здійснити механізований штурм на позиції українських захисників у районі Часового Яру зазнала повного краху. Ворожу колону з десантом на бронемашинах було вчасно виявлено та розбито завдяки злагодженій роботі української артилерії, операторів дронів та піхоти. Битва за це стратегічно важливе місто на Донеччині триває.

«Один крок, який врятував життя»: як кулеметник «Малий» пережив пряме влучання 120-мм міни в бліндаж

«Один крок, який врятував життя»: як кулеметник «Малий» пережив пряме влучання 120-мм міни в бліндаж

Секунди вирішують все. Один випадковий крок у куток бліндажа — і він вижив, коли 120-мм міна влучила прямо в їхнє укриття, забравши життя вісьмох побратимів, серед яких був і командир. Це історія солдата Владислава на позивний «Малий», який пройшов пекло Авдіївського напрямку, став кулеметником завдяки трофейній зброї, а сьогодні, після поранення та реабілітації, захищає небо Полтавщини від російських «Шахедів».

«Житель» догорів, «Муром» замовк: дрони ЗСУ випалюють логістику рф на Краматорському напрямку

«Житель» догорів, «Муром» замовк: дрони ЗСУ випалюють логістику рф на Краматорському напрямку

Протягом тижня бійці підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» завдали серії точних ударів, перетворивши на брухт ворожі засоби РЕБ, бронемашини, вантажівки, ПТРК та склади боєприпасів.

Ціль — поранені воїни та ППО: на Полтавщині затримали агента рф, що коригував російські повітряні атаки

Ціль — поранені воїни та ППО: на Полтавщині затримали агента рф, що коригував російські повітряні атаки

Його ціллю були місця, де рятують життя, — військові шпиталі та медичні заклади, де проходять лікування та реабілітацію поранені українські захисники. На Полтавщині викрито та затримано ще одного агента російської воєнної розвідки, який збирав та передавав ворогу координати цих об’єктів для підготовки повітряних атак. За державну зраду йому загрожує найсуворіше покарання — довічне позбавлення волі.

ВАКАНСІЇ

Водій до військової частини А1836

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Стрілець

від 23000 до 123000 грн

Одеса

137 ОБМП

Медична сестра, анестезист

від 21000 до 50000 грн

Павлоград

ВМКЦ ЗР

Стрілець-зенітник ПЗРК

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Розвідник в ЗСУ

від 35000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Старший майстер виробничого відділення

від 21000 до 22000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

--- ---