ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Італійські молоді лейтенанти отримають стягнення за… участь у танцювальному флешмобі

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Серпня 2020, 18:57

Армії завжди були притаманні надмірний консерватизм і суворе дотримання встановлених ритуалів, норм і традицій. Кілька тижнів тому в Україні відбулися випуски з військових навчальних закладів, і ми могли спостерігати в медіа і соцмережах за перебігом цих урочистостей. Один з телеканалів навіть вів пряму трансляцію зі львівської Академії сухопутних військ, де цьогорічну церемонію випуску молодих офіцерів організували на американський манер – без традиційних шикувань на плацу і проходжень прощальним маршем з підкиданням кашкетів. У церемонії допустили чимало вільностей і багатьом це сподобалось.

Трохи подібних вільностей у сувору церемонію випуску хотіли внести й італійські кадети, випускники військової морської Академії. Під час урочистої церемонії курсанти раптово почали… танцювати, тим самим беручи участь у танцювальному супер-популярному цього літа в Італії флешмобі на трек Jerusalema південноафриканського діджея Master KG.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=sqrCFcDQBs8&feature=emb_logo

Відео з цим “танцем” стало шалено популярним у мережі Інтернет. У ролику йдеться про те, як симпатична граційна жінка-офіцер, яка командує строєм курсантів, демонструє танцювальні рухи під модну пісню, а випускники, у міру власних танцювальних здібностей, підхоплюють танок. Виходить незграбно, але дуже смішно й мило. Ця композиція породила численні танцювальні челенджі в соцмережах, і майбутні моряки, очевидно, вирішили не лишатися осторонь.

https://www.thetimes.co.uk/article/cadets-dance-routine-is-a-dolce-vita-too-far-for-italian-navy-fbgvt92j6

Проте начальство оголосило таку поведінку «негідною» і «такою, яка шкодить моральному образу офіцера флоту», а сам танець «огидним як у виконанні, так і за внутрішньою суттю». Начальство в усіх арміях, як виявляється, дуже схоже…

У соцмережах все ж підтримали італійських військових моряків і пишуть коментарі на кшталт такого: «Може, італійські адмірали просто не люблять попсу і вважають, що морякам настільки культурної держави належить танцювати виключно класичний балет?».

У будь-якому разі жінку-офіцера чекає суворе покарання (яке саме – поки що невідомо). Випускники теж можуть отримати певні дисциплінарні стягнення, але вже на нових місцях служби.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram