ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Він захищає тебе, він захищає Україну…

Публікації
10 Серпня 2020, 13:20
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Анатолій — один з тих воїнів, які нині стримують ворожу навалу на Українському сході. Свою битву за мир і спокій у державі він розпочав ще у 2014 році. І вирішив не полишати зброю до того часу, поки окупанти не заберуться з нашої землі.

— Я просто хочу, щоб мої діти могли вільно дихати, мати вибір, як будувати власне життя, — каже Анатолій. — Розумієте, я хочу, щоб вони жили вільними й у вільній країні.

І це не пафосні слова, сказані на камеру чи з трибуни. Анатолій справді так відчуває. І коли розповідає про ставлення до російських окупантів, то з його добрих і променистих очей одразу зникає ота, притаманна більшості українців, тепла риса, що вирізняє нащадків козаків з-поміж інших націй світу. Його погляд набуває міцності й сталевої впевненості в тому, що його вибір і робота — правильні.

 

Кореспондент АрміяInform

«Значна частина „бавовни“ в росії — його заслуга»: Євгеній Хмара відповідав в СБУ за далекобійній удари по території рф
«Значна частина „бавовни“ в росії — його заслуга»: Євгеній Хмара відповідав в СБУ за далекобійній удари по території рф

Далекобійні операції СБУ на території росії перебували у сфері відповідальності Євгенія Хмари, який нині є тимчасовим виконувачем обов’язків Міністра оборони.

«Саме з автоматом в руках»: яким командиром вважають Євгенія Хмару
«Саме з автоматом в руках»: яким командиром вважають Євгенія Хмару

Тимчасовий виконувач обов’язків Міністра оборони Євгеній Хмара брав участь у бойових операціях із визволення Київщини та був залучений до звільнення Зміїного.

«Мені це подобається»: боєць «Обрій» уразив північнокорейську САУ та купу інших цілей
«Мені це подобається»: боєць «Обрій» уразив північнокорейську САУ та купу інших цілей

Пілот батальйону Asgard 412-ї бригади безпілотних систем Nemesis з позивним «Обрій» розповів, як отримує задоволення від роботи.

Ворог найбільше атакує на Покровському та Слов’янському напрямках — Генштаб ЗСУ
Ворог найбільше атакує на Покровському та Слов’янському напрямках — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 59 разів атакував позиції Сил оборони.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець

від 20500 до 120000 грн

Тернопіль

Тернопільський РТЦК та СП

WorkUa Зам. командира роти з виховної роботи

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Olx Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Радіоелектротехнік

від 20100 до 20100 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Olx військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Кам'янець-Подільський, Хмельницька область

ПУБЛІКАЦІЇ
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська

Саме такою можливістю скористалася військовослужбовиця 152-ї окремої єгерської бригади з позивним «Ніка». Про свій військовий шлях та повернення до війська вона розповіла кореспонденту АрміяInform. Бажання…