ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Головнокомандувача Збройних Сил України з нагоди Дня військ зв’язку

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Серпня 2020, 7:56 4

Шановні бойові друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем військ зв’язку.

В епоху стрімкого розвитку інформаційних технологій Ви не стоїте на місці, постійно вдосконалюєте професійні знання, покращуєте систему зв’язку та управління військами, здобуваєте і відшліфовуєте важкий, але по-справжньому безцінний досвід в умовах бойових дій.

Усім цим щодня підтверджуєте авторитет військ зв’язку і кібербезпеки як високотехнологічної основи Збройних Сил України.

«Гібридні» загрози перетворили інформаційний простір нашої держави на арену запеклого протистояння з агресором, якого не зупиняють ні моральні перестороги, ні фінансові обмеження, ні правові механізми. Щодня відбиваючи кібератаки противника, ви робите вагомий внесок в обороноздатність України, рятуєте стратегічні об’єкти, а головне – людські життя.

У цей урочистий день завжди є місце спогадам і скорботі за полеглими побратимами. Вічна пам’ять і слава загиблим воїнам-зв’язківцям!

Дякую вам за сумлінне виконання військового обов’язку, вірність присязі та відданість обраній справі. Найщиріші вітання ветеранам.

Бажаю Вам завжди залишатися на зв’язку, зберігати бадьорий настрій і високий бойовий дух. Нехай злагода і добробут панують у ваших родинах!

Слава військовим зв’язківцям!
Слава Україні!

Головнокомандувач Збройних Сил України
генерал-полковник Руслан ХОМЧАК

Читайте нас в Telegram