ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Забіг на честь вшанування пам’яті загиблих воїнів: Мінветеранів закликає долучитися всіх охочих

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Серпня 2020, 18:27 0

Сьогодні, 6 серпня, за ініціативи Міністерства у справах ветеранів України відбулася пресконференція, на якій заступник міністра Олександр Терещенко анонсував проведення 26 вересня Всеукраїнського патріотичного забігу з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

Участь у заході також взяли Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко, керівник Київського міського центру допомоги учасникам АТО Георгій Кунах, тренер збірної Національної ради спортивної реабілітації захисників України Наталя Крушинська, яка є головним тренером Забігу, та представники громадських організацій.

– Традиція гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які полягли за Україну, наразі лише формується. Запропонований Мінветеранів забіг має стати частиною цієї традиції гідного вшанування героїв, які віддали життя за суверенітет та незалежність України, – повідомив Олександр Терещенко.

Під час прескоференції оголошено старт реєстрації учасників Забігу, маршрут і регламент його проведення.

Мінветеранів запрошує охочих долучитися до Забігу. У його атмосфері кожен учасник вкотре зможе згадати побратима чи посестру, батька чи матір, сина або доньку, чоловіка чи дружину, які більше ніколи не зможуть пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться в пам’яті нашого народу Героями.

Докладнішу інформацію можна отримати у представників оргкомітету Забігу за номером телефону (044) 281 08 44. Зареєструватися для участі в Забігу та отримати підтвердження від Оргкомітету можна за посиланням.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Реабілітація, Спорт