ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Випускники військових ліцеїв свідомо обирають професію танкіста

Прочитаєте за: 3 хв. 5 Серпня 2020, 10:49 20

У Харкові у Військовому інституті танкових військ НТУ «ХПІ» триває вступна кампанія. Понад третину цьогорічних абітурієнтів навчального закладу становлять випускники військових ліцеїв і ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Ці хлопці змалку знають, що таке сувора дисципліна, чіткий розпорядок дня та дружний армійський колектив. Кілька років навчання у військовому ліцеї — це не лише втілення дитячих мрій про військову романтику, а й нелегкі армійські будні, фізичний гарт, виховання відповідальності, лідерських якостей та патріотизму.

Кореспондент АрміяInform поспілкувався з випускниками-ліцеїстами, які гідно пройшли перший етап у своєму професійному становленні та вирішили продовжити військову кар’єру.

Сергій Ущербов, випускник Київського військового ліцею імені Івана Богуна:

— Навчання у військовому ліцеї дало чітке розуміння, що бути військовим — престижно. Нас навчали й виховували на прикладах сучасних українських героїв, в атмосфері любові до Батьківщини. Її захист — для мене не порожні слова. Військова справа — це моє і я докладу всіх зусиль, аби вступити до інституту та згодом стати офіцером.

Руслан Корнєєв, випускник Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Правоохоронець» Харківської обласної ради:

— Навчаючись у ліцеї, я отримав нових знайомих і друзів, які завжди підтримають і допоможуть у будь-який момент. Дехто з «однокашників» після випуску з ліцею зробив вибір на користь цивільного життя, хтось пішов у навчальні заклади МВС чи Нацгвардії, я ж обрав професію офіцера-танкіста. Рішення вступати саме до військового навчального закладу ухвалив самостійно, батьки повністю підтримали мій вибір. Вважаю, що це почесне покликання й сподіваюся скоріше стати до строю курсантів-танкістів.

Максим Бирко, випускних Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради:

— Вибір на користь професії військового зробив за прикладом батька. Він теж учився тут, у стінах танкового інституту, тому моє рішення стати танкістом було очевидним. Ліцей став підготовчим етапом до втілення мрії. Він допоміг виховати в собі витримку й силу, дав перші знання та навички військової справи, дав перших справжніх друзів. Усім хлопцям мого випуску бажаю досягти поставлених цілей та опанувати омріяну професію!

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини