ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Чернігівщині відбувся національно-патріотичний форум «Сіверська Брама»

Новини Суспільство
4 Серпня 2020, 9:46
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У період з 29 по 31 липня на базі заміського дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Дивосвіт» у Седневі, що на Чернігівщині, відбувся національно-патріотичний форум «Сіверська Брама».

Участь у заході взяли представники структурних підрозділів з питань молоді та спорту райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, інститутів громадянського суспільства, які працюють у царині національно-патріотичного виховання та представники Сухопутних військ ЗСУ.

Мета форуму – налагодження конструктивної взаємодії між інститутами громадянського суспільства в поширенні, впровадженні й популяризації національно-патріотичного виховання в регіоні.

Учасники ділились досвідом з проєктного менеджменту, фандрайзингу, дизайну мислення, докладно обговорили роль молодіжних центрів у розвитку волонтерства, національно-патріотичних рухів, різних форм організації національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання молоді, а також розвою Пластового руху.

Для ефективної реалізації програми заходу, в частині заходів військово-патріотичного виховання молоді та популяризації Збройних Сил, до участі на форумі запросили офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Північ». Військові презентували результати діяльності в цьому напрямку, зокрема, в чернігівських школах, професійних та вищих навчальних закладах. Також обговорили і проєкт нової «Концепції військово-патріотичного виховання та громадського сприяння безпеці й обороні». Учасників форуму запросили до співпраці й цивільно-військової взаємодії, обговорили перспективні зустрічі та можливі проєкти.

Охочі змогли практично відчути себе військовослужбовцем ЗСУ, примірявши засоби захисту, а хтось обирав для себе привезену армійцями сучасну літературу про російсько-українську війну.

Серед поважних спікерів і гостей були представники Українського інституту національної пам’яті, Національної скаутської організації України «Пласт», Асоціації молодіжних центрів України, громадських організацій та учасники бойових дій АТО/ООС, добровольці батальйону особливого призначення «Чернігів».

Наприкінці форуму відбулась презентація напрацювань учасниками, підбиття підсумків і обмін контактами. Всі форумчани отримали сертифікати про участь у заході. Та головний їхній здобуток – нові знайомства, чудовий тімбілдинг та спільні цінності.

Учасники вдячні організаторам форуму «Сіверська Брама», а саме Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА й Чернігівському обласному молодіжному центру.

Владислав Тичина для АрміяInform


Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

ВАКАНСІЇ
Olx Сапер інженерно-саперного підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

RobotaUa Водій-зв’язківець (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

WorkUa Гранатометник (контрактна служба, ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

WorkUa Майстер-солдат, вибухотехнік

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

Olx Командир автомобільного взводу

від 24000 до 54000 грн

Черкаси, Черкаська область

WorkUa Водій-кранівник, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406