ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як учасники війни «крокують» дорогою знань

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Липня 2020, 13:09

У Старокостянтинові на Хмельниччині дипломи магістрів і бакалаврів вручили випускникам університету «Крок». Серед 24-х новоспечених економістів і психологів 17 військовослужбовців – учасників бойових дій.

– Ми тривалий час співпрацюємо з університетом «Крок». Кілька років тому спеціально розробили програму для військових, щоб вони могли навчатись і здобути вищу освіту саме у нашому місті, – інформує координатор проєкту, директор професійного ліцею Сергій Кучерук.

Серед випускників – військовослужбовці гарнізону, які неодноразово виконували бойові завдання в районі проведення АТО/ООС. Старший сержант Сергій Озійчук у складі підрозділу десантно-штурмової бригади стримував російського агресора неподалік Донецького аеропорту.

– Навчатись було непросто, поєднував виконання службових обов’язків і намагався не відставати від молоді в навчанні. Сподіваюсь, отриманий диплом та здобуті знання стануть мені у пригоді й у військовій службі, й у подальшому житті, – каже Сергій.

Викладачі університету відзначали активність військових, їхні цілеспрямованість і наполегливість у досягненні мети.

Старшина Василь Мандрусяк у складі зведеного підрозділу «Дика качка» боронив позицію «Зеніт» неподалік Авдіївки, а згодом у складі окремої механізованої бригади імені Костянтина Острозького утримував бойові позиції на околицях Мар’їнки.

– У мене вже двадцять років військової служби, свого часу було не до навчання. І ось вступив на факультет економіки, щоб реалізувати себе в перспективі й у цивільному житті, – ділиться Василь.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram